220 mm 250 mm przygotowany galvalume cewka stalowa 0,3 mm ASTM A792 GalValume arkusz
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | ASTM A792 PRZEPODNIE COIL GALVALE 0,5 mm-1,5 mm szerokość 1000 mm | Materiał:: | 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Klas:: | AZ40-AZ160 | Grubość:: | 0,3-3,0 mm |
| Powierzchnia:: | Wstępnie pomalowane w różnych kolorach | Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Wnioski: | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe | Konstrukcja żywicy: | Podwójny proces malowania i podwójnego pieczenia |
| Szerokość: | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub jako żądanie | Obsługa powierzchni: | Utlenianie, piasek, lustro, kolor pokryty kolorami EC |
| Podkreślić |
250 mm wstępnie malowana cebula ze stali galvalume,0.3 mm astm a792 galvalume,prepainted galvalume steel coil 0 |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Materiał | 55% stali powlekanej stopem Al-Zn (Aluzinc) |
| Wyniki | AZ40-AZ160 |
| Gęstość | 00,3-3,0 mm |
| Powierzchnia | Wymalowane w różnych kolorach |
| Usługa przetwarzania | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Wnioski | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe |
| Konstrukcja żywicy | Podwójne malowanie i podwójne pieczenie |
| Szerokość | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub na żądanie |
| Obsługa powierzchni | Utlenianie, wystrzał piaskowy, lustro, powłoka barwna |
Wleśnia stalowa Galvalume jest wydajnym produktem ze stali powlekanej, który łączy w sobie odporność na korozję Galvalume (55% aluminium, 43,4% cynku i 1.6% powłoka krzemowa) z wstępnie nałożoną warstwą kolorowej farbyTa dwuwarstwowa ochrona sprawia, że jest idealna do zastosowań dachowych, pokryw i przemysłowych, w których trwałość i estetyka są niezbędne.
W procesie przedmalowania przed wytworzeniem na podłożu Galvalume nakłada się podstawkę i powłokę górną (zwykle poliester, PVDF lub poliester zmodyfikowany silikonem).Zapewnia to jednolite przyczepność powłokiWykorzystuje się ją szeroko w budownictwie, częściach samochodowych i urządzeniach elektrycznych ze względu na jej długowieczność, niską konserwację,i elastyczność projektowania.
| Powierzchniowa powłoka | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Szerokość | 800~1250 mm |
| Kolor | Wszystkie kody RAL lub jako próbka klienta |
| Szczegóły opakowania | Papier wodoodporny+folia z tworzyw sztucznych+opakowanie żelazne+płyty lub na żądanie klienta |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczne pakowanie
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
ASTM A792 Przedmalowana cewka Galvalume 0,5 mm-1, 5 mm Szerokość 1000 mm Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Materiał 55% stali powlekanej stopem Al-Zn (Aluzinc) Wyniki AZ40-AZ160 Gęstość 00,3-3,0 mm Powierzchnia Wymalowane w różnych kolorach Usługa przetwarzania Zgięcie, spawanie, odwijanie, ci...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.