Προβαμμένο πηνίο χάλυβα Galvalume 220mm 250mm 0.3mm Astm A792 Galvalume Sheet
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | ASTM A792 Προχρωματισμένη σπείρα galvalume 0,5 mm-1,5 mm πλάτος 1000 mm | Υλικό:: | Χάλυβας επικαλυμμένος με κράμα Al-Zn 55% (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Βαθμοί:: | ΑZ40-AZ160 | Δάχος:: | 0.3-3.0mm |
| Επιφάνεια:: | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Εφαρμογές: | Οροφές, τοίχοι, βιομηχανικά κτίρια | Κατασκευή από ρητίνη: | Διπλή βαφή και διπλή ψήσιμη διαδικασία |
| Διάμετρο: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm ή κατόπιν ζήτησης | Επεξεργασία επιφάνειας: | Οξείδωση, Αμμοβολή, Καθρέφτης, Έγχρωμη Επίστρωση Ec |
| Επισημαίνω |
Προβαμμένο πηνίο χάλυβα galvalume 250mm,0.3mm astm a792 galvalume,Προβαμμένο πηνίο χάλυβα galvalume 0.3mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) |
| Αξιολογίες | ΑZ40-AZ160 |
| Δάχος | 0.3-3.0mm |
| Επιφάνεια | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Εφαρμογές | Οροφές, τοίχοι, βιομηχανικά κτίρια |
| Κατασκευή από ρητίνη | Διπλή βαφή και διπλή ψήσιμη διαδικασία |
| Διάμετρο | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm ή ως αίτημα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση, άμμος, καθρέφτης, χρώμα |
Το προχρωματισμένο ατσάλινο περιτύλιγμα Galvalume είναι ένα προϊόν υψηλής απόδοσης επίστρωτου χάλυβα που συνδυάζει την αντοχή στη διάβρωση του Galvalume (55% αλουμίνιο, 43,4% ψευδάργυρο και 1,5% ψευδάργυρο).6% επιφάνεια πυριτίου) με προεφαρμοσμένο στρώμα βαφής με χρώμαΑυτή η διπλάσια προστασία το καθιστά ιδανικό για στέγες, επένδυση και βιομηχανικές εφαρμογές όπου η αντοχή και η αισθητική είναι απαραίτητες.
Η διαδικασία προχρωματισμού περιλαμβάνει την εφαρμογή μιας βάσης και επικάλυψης (συνήθως πολυεστέρα, PVDF ή πολυεστέρα τροποποιημένου με σιλικόνη) στο υπόστρωμα Galvalume πριν από την κατασκευή.Αυτό εξασφαλίζει την ομοιόμορφη προσκόλληση της επικάλυψηςΟ προχρωματισμένος χάλυβας Galvalume χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή, στα εξαρτήματα αυτοκινήτων και στις συσκευές λόγω της μακροζωίας του, της χαμηλής συντήρησης,και ευελιξία σχεδιασμού.
| Επιφανειακή επικάλυψη | ΠΕ, SMP, ADP, PVDF |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Διάμετρο | 800 έως 1250 mm |
| Χρώμα | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Αδιάβροχο χαρτί+πλαστική ταινία+σίδηρο συσκευασίας+συνδέσεις ή ανάλογα με το αίτημα του πελάτη |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την εξασφάλιση ασφαλούς συσκευασίας
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
ASTM A792 Προχρωματισμένη σπείρα galvalume 0,5 mm-1,5 mm πλάτος 1000 mm Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Υλικό 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) Αξιολογίες ΑZ40-AZ160 Δάχος 0.3-3.0mm Επιφάνεια Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα Υπηρεσία επεξεργασίας Δυνατότητα εκτύπωσης Εφαρμογέ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.