Mat Finish Elektrolitik Teneke Plakası 0.3mm - 1.5mm Davullar Teneke Kaplı Çelik Yaprak
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Mat elektrolitik kalay plakası davullar için 0.3mm-1.5mm | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Şekil:: | Kare, Dikdörtgen şekli |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
Mat Finish Elektrolitik Teneke Plakası,elektrolitik teneke plaka 0.3mm,1.5mm Davullar teneke kaplama çelik levha |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | Mat elektrolitik kalay plakası davullar için 0.3mm-1.5mm |
| Malzeme | SPCC, MR |
| Yüzey kaplaması | B (parlak) R (taş) s (gümüş) |
| Kullanmak | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu |
| Kalınlık | 0.15-0.50mm |
| Şekil | Kare, dikdörtgen şekli |
| Standart | Jis din astm gb en aisi |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
- Korozyon direnci:Kalay tabakası, altta yatan çeliği pas ve kimyasal reaksiyonlardan korur.
- Güç ve Oluşturabilirlik:Yapısal bütünlüğü kaybetmeden çeşitli kaplarda şekillendirilebilir.
- Bariyer Koruması:Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmasını önler.
- Geri Dönüştürülebilirlik:Sürdürülebilirlik çabalarını destekleyerek kaliteyi kaybetmeden% 100 geri dönüştürülebilir.
- Estetik çekicilik:Parlak yüzey, yüksek kaliteli baskı ve markalaşmaya izin verir.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimi veya bobin olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | Jis din astm gb en aisi |
| Malzeme | Bay, SPCC |
| Sona ermek | Taş, parlak, altın lake |
| Başvuru | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Paketleme | Standart İhracat Paketi |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli ambalaj sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emri bir hafta içinde yapılabilir
- Örnekler gereksinimlerinize göre verilebilir
Ürün Özellikleri
Mat elektrolitik kalay plakası davullar için 0.3mm-1.5mm Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Mat elektrolitik kalay plakası davullar için 0.3mm-1.5mm Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Kal...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.