صفحه فولادی قلع اندود شده با درام 0.3 میلی متر - 1.5 میلی متر با روکش مات
جزئیات محصول
| نام محصول:: | صفحه قلع الکترولیتی مات 0.3 میلی متر -1.5 میلی متر برای طبل ها | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | شکل:: | مربع، مستطیل شکل |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
صفحه فولادی قلع اندود شده با روکش مات,صفحه قلع الکترولیتی 0.3mm,صفحه فولادی قلع اندود شده با درام 1.5 میلی متری,Electrolytic Tin Plate 0.3mm,1.5mm Drums tin plated steel sheet |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | صفحه قفس الکترولیتی مات 0.3mm-1.5mm برای طبل |
| مواد | SPCC، MR |
| پوشش سطح | B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) |
| استفاده | بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی |
| ضخامت | 0.15-0.50mm |
| شکل | مربع، شکل مستطیل |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی | T1-T5، DR9، DR8 |
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه قلع از فولاد زیربنایی در برابر زنگ و واکنش های شیمیایی محافظت می کند.
- قدرت و قابلیتی:می تواند به ظروف مختلف بدون از دست دادن یکپارچگی ساختاری شکل داده شود.
- حفاظت از مانع:از خراب شدن مواد غذایی و نوشیدنی ها جلوگیری می کند.
- قابلیت بازیافت:100٪ قابل بازیافت بدون از دست دادن کیفیت، حمایت از تلاش های پایداری.
- جذابیت زیبایی:سطح درخشان امکان چاپ و برندسازی با کیفیت بالا را فراهم می کند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کپی |
| سختی | T1,T2,T25,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/56 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| مواد | MR، SPCC |
| تمومش کن | سنگي، درخشان، زرين |
| درخواست | قوطی های مواد شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و هر قوطی دیگر |
| بسته بندی | بسته استاندارد صادرات |
- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول برای اطمینان از کیفیت محصول بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای برای اطمینان از بسته بندی ایمن
- حکم دادگاهي در عرض يک هفته صورت ميگيره
- نمونه ها را می توان به عنوان هر الزامات خود را ارائه شده است
نکات برجسته محصول
صفحه قفس الکترولیتی مات 0.3mm-1.5mm برای طبل مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول صفحه قفس الکترولیتی مات 0.3mm-1.5mm برای طبل مواد SPCC، MR پوشش سطح B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) استفاده بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی ضخامت 0.15-0.50mm شکل مربع، شکل مستطیل استاندارد ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.