Matte afwerking Elektrolytische tinplaat 0,3 mm - 1,5 mm Drums Tin Plated Steel Sheet
Productdetails
| Productnaam:: | Matte elektrolytische tinplaat 0,3 mm-1,5 mm voor trommels | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
Matte afwerking elektrolytisch tinplaat,elektrolytische tinplaat 0,3 mm |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Matte elektrolytische tinplaat 0,3 mm-1,5 mm voor trommels |
| Materiaal | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Gebruik | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Dikte | 0.15-0.50 mm |
| Vorm | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
- Corrosiebestendigheid:De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en vormbaarheid:Kan worden gevormd in verschillende containers zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming:Het voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid:100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, ter ondersteuning van duurzaamheidsinspanningen.
- Esthetische aantrekkingskrachtEen glanzend oppervlak maakt het mogelijk om van hoge kwaliteit af te drukken en een merk te maken.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC om de kwaliteit van het product te waarborgen.
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilige verpakkingen
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
Matte elektrolytische tinplaat 0,3 mm-1,5 mm voor trommels Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Matte elektrolytische tinplaat 0,3 mm-1,5 mm voor trommels Materiaal SPCC, MR Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver) Gebruik Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.