2.8 / 2.8 Kalaylı Çelik Sac T2.5 BA Parlak Kaplama 0.20 X 955mm Teneke Rulo
Product Details
| Ürün Adı:: | Tinplate Bobin 2.8/2.8 T2.5 BA Brigt Finish 0.20*955mm | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Şekil:: | Kare, Dikdörtgen şekli |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
2.8 / 2.8 Kalaylı Çelik Sac,Kalaylı Çelik Sac T2.5,Parlak 0.20 x 955mm Teneke rulo |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | 2.8/2.8 T2.5 BA teneke bobin parlak bitki 0.20 * 955mm |
|---|---|
| Malzeme: | SPCC, MR |
| Yüzeyi bitiriyor: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kullanımı: | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Kalınlığı: | 0.15-0.50mm |
| Şekil: | Kare, dikdörtgen şekli |
| Standart: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik: | T1-T5, DR9, DR8 |
2.8/2.8 T2.5 BA teneke bobin parlak bitki 0.20 * 955mm
Çanakkaleambalaj için tercih edilen bir malzeme haline getiren birkaç benzersiz özelliğe sahiptir:
- Korozyona Direnci: Teneke katmanı altta yatan çelikleri pas ve kimyasal reaksiyonlardan korur.
- Güçlü ve Yapışkan: Yapısal bütünlüğünü kaybetmeden çeşitli kaplara şekillendirilebilir.
- Bariyer Koruması: Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmamasını önler.
- Geri dönüştürülebilirlik: Tencere, kalitesini kaybetmeden %100 geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilirlik çabalarını destekler.
- Estetik Çekicilik: Parlak yüzeyi yüksek kaliteli baskı ve markalama için imkan verir.
Bu avantajlar teneke levhaları gıda, kozmetik ve kimyasal gibi endüstrilerde vazgeçilmez kılar.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini güvence altına alan sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her paketlemeyi güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- Örnekler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Product Highlights
2.8 / 2.8 Teneke kaplı çelik levha T2.5 BA Parlak bitirme 0.20 X 955mm Teneke bobin Ürün Özellikleri Ürün Adı: 2.8/2.8 T2.5 BA teneke bobin parlak bitki 0.20 * 955mm Malzeme: SPCC, MR Yüzeyi bitiriyor: B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı: Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0...
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Başvuru Domates salçası kutuları, meyve kutuları...
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18 mm - 0.8 mm Konserve için kaplamamış çelik teneke plaka
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı Metal ...
0.2mm - 0.8mm Elektrolitik Teneke Plağı Aerosol Kutuları İçin Elektrolitik Teneke Ön Kaplama Çelik
Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Kalınlık 0...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.