2.8 / 2.8 Tin Coated Steel Sheet T2.5 BA Brigt Finish 0,20 X 955mm Tinplate Coil
Product Details
| Productnaam:: | Blikstaal spoel 2.8/2.8 T2.5 BA heldere afwerking 0.20*955mm | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
2.8 / 2.8 met tin bekleed staalplaat,Blok T2 van met tin bekleed staal.5,brigt 0 |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | Blokplaat spoel 2.8/2.8 T2.5 BA helder afwerking 0.20*955mm |
|---|---|
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking: | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Dikte: | 0.15-0.50 mm |
| De vorm: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid: | T1-T5, DR9, DR8 |
Blokplaat spoel 2.8/2.8 T2.5 BA helder afwerking 0.20*955mm
Blokplatenheeft verschillende unieke eigenschappen die het een voorkeurmateriaal voor verpakkingen maken:
- Corrosiebestendigheid: De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en vormbaarheid: Het kan worden gevormd in verschillende containers zonder structurele integriteit te verliezen.
- Bescherming van de barrière: voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid: Tinplate is 100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, wat duurzaamheidsinspanningen ondersteunt.
- Esthetische aantrekkingskracht: Het glanzende oppervlak maakt het mogelijk om van hoge kwaliteit af te drukken en een merk te maken.
Deze voordelen maken tinplate onmisbaar in industrieën als voedsel, cosmetica en chemicaliën.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Product Highlights
2.8 / 2.8 Tin Coated Steel Sheet T2.5 BA Bright Finish 0,20 X 955mm Tinplate Coil Productspecificaties Productnaam: Blokplaat spoel 2.8/2.8 T2.5 BA helder afwerking 0.20*955mm Materiaal: SPCC, MR Oppervlakte afwerking: B (helder) R (steen) S (zilver) Gebruik: Metalen verpakkingen, voedselblikjes, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.