Davullar için dayanıklı elektrolitik kalay HRB 60
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Davullar için dayanıklı elektrolitik kalay HRB 60 | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Rengi:: | altın, Düz |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
davullar elektrolitik teneke,davullar elektrolitik teneke plaka,en elektrolitik teneke |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | Davullar için dayanıklı elektrolitik teneke plaka HRB 60 |
| Malzeme: | SPCC, MR |
| Yüzeyi bitiriyor: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kullanımı: | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Kalınlığı: | 0.15-0.50mm |
| Rengi: | Altın, düz |
| Standart: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik: | T1-T5,DR9,DR8 |
Tinplate, erimiş metalde daldırılarak veya elektrolitik çökme yoluyla uygulanan teneke kaplamalı ince çelik levhası; hemen hemen tüm tinplate şimdi sonuncu işlemle üretilir.Bu yöntemle üretilen teneke levha, merkezi çekirdeği pastan çelik olan bir sandviçtir..
Geri dönüştürülebilir: Demir kutuların kendisinin diğer ambalaj malzemelerinin sahip olmadığı bir özelliği vardır - mıknatıslar tarafından emilebilir,Böylece demir, manyetik bir ayırıcı ile manyetik kuvvetle atıklardan ayrılabilir., bu özelliği kullanarak, atıkta bulunan demir kutularının% 80'ini geri dönüştürme etkisini kolayca elde edebilir.Çevre koruma kapağının icat edilmesi, demir kutuların kullanımını sadece daha güvenli ve daha sağlıklı hale getirmekle kalmadı., aynı zamanda çöp miktarını da etkili bir şekilde azaltır ve geri dönüşüm işlemleri için doğrudan ve açık faydalar sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini güvence altına alan sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her paketlemeyi güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- Örnekler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
Davullar için dayanıklı elektrolitik teneke plaka HRB 60 Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: Davullar için dayanıklı elektrolitik teneke plaka HRB 60 Malzeme: SPCC, MR Yüzeyi bitiriyor: B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı: Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.