Trwała elektrolityczna płyta cynowa HRB 60 dla bębnów
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Trwała elektrolityczna płyta cynowa HRB 60 dla bębnów | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kolor:: | złoty, zwykły |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
bębny z cyny elektrolitycznej,bębny z blachy ocynowanej elektrolitycznie,cyna elektrolitycznego |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wytrzymałe płyty z cyny elektrolytycznej HRB 60 do bębnów |
| Materiał: | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Stosowanie: | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Gęstość: | 00,15-0,50 mm |
| Kolor: | Złoto, zwykłe |
| Standardowy: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość: | T1-T5,DR9,DR8 |
Płytka cynkowa, cienka blacha stalowa z powłoką cyny stosowaną poprzez zanurzenie w stopionym metalu lub osadzenie elektrolityczne; niemal cała płytka cynkowa jest obecnie wytwarzana w tym ostatnim procesie.Płytka stalowa wytworzona w ten sposób jest w zasadzie kanapką, w której środkowe rdzeń to taśmy stalowe.
Możliwość recyklingu: sama puszka żelaza ma cechę, której nie posiadają inne materiały opakowaniowe - może być adsorbowana przez magnesy,tak, że żelazo może być oddzielone od odpadów siłą magnetyczną przez separator magnetyczny, przy użyciu tej cechy można łatwo osiągnąć efekt recyklingu 80% puszki żelaza w odpadach.Wynalezienie osłony ochrony środowiska nie tylko sprawia, że używanie puszek żelaznych jest bezpieczniejsze i zdrowsze, ale także skutecznie zmniejsza ilość śmieci i ma bezpośrednie i oczywiste korzyści dla operacji recyklingu.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Gęstość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub cewki |
| Twardość | T1, T2, T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Pozostałe | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standardowy | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Skończ. | Kamień, jasny, złoty lakierowany |
| Zastosowanie | Pudełka chemiczne, puszki spożywcze, puszki herbatne i wszelkie inne puszki |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces będzie kontrolowany przez odpowiedzialny QC, który zapewnia jakość każdego produktu.
- Profesjonalne zespoły pakowania, które trzymają każde pakowanie bezpiecznie.
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Wytrzymałe płyty z cyny elektrolytycznej HRB 60 do bębnów Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu: Wytrzymałe płyty z cyny elektrolytycznej HRB 60 do bębnów Materiał: SPCC, MR Wykończenie powierzchni: B (Bright) R (Stone) S (Silver) Stosowanie: Opakowania metalowe, puszki spożywcze, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.