Dx51d SGCC Płytka stalowa ocynkowana Q195 4x8 Płyty stalowe ocynkowane
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Dx51d SGCC Cewka ze stali ocynkowanej Q195 PPGI Blachy | Stopień:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Usługa przetwarzania:: | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Cynkowanie:: | Z30-275g | blaszka:: | Duże Średnie Małe Zero |
| Próbka:: | Dostępne | Okres handlu:: | EXW FOB CIF CFR |
| Podkreślić |
SGCC blacha stalowa ocynkowana,Płyty stalowe ocynkowane q195,dx51d 4x8 blacha stalowa ocynkowana |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Dx51d SGCC Galwanizowana cebula Q195 PPGI Płyty płytkowe |
| Klasa | SGCC /GX51D |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, bicie, cięcie, gięcie |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Powierzchnia z cynkiem | Z30-275g |
| Spangle | Duże Średnie Małe Zero |
| Próbka | Dostępne |
| Wartość transakcji | EXW FOB CIF CFR |
Dx51d SGCC Galvanized Steel Coil Q195 PPGI Sheets Plate oferuje doskonałą trwałość i odporność na korozję.mogą być nadal narażone na szczątki i pęknięcia w wyniku silnego uderzenia, np. w przypadku zastosowania do bolarów ochronnych.
Wykorzystanie galwanizacji ciepłej zapewnia długotrwałą, opłacalną ochronę przed korozją.lub przedłużyć okres eksploatacji obiektu.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Standardowy | JIS AS EN ASTM |
| Klasa | Q195 Q235 Q345 SGCCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Powierzchnia z cynkiem | 30-275 g/m2 |
| Gęstość | 0.125 mm do 3,5 mm lub na zamówienie |
| Szerokość | 600-2000 mm lub na zamówienie |
| Waga cewki | 3 do 6 ton |
| Identyfikator cewki | 508 mm lub 610 mm |
| Obsługa powierzchni | Nieoliowe, suche, chromatycznie pasywowane, niechromatycznie pasywowane |
| Spangle | Spangle regularny, minimalny, duży, zerowy |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Rozkazy próbne zakończone w ciągu tygodnia
- Próbki dostępne zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Dx51d SGCC Galwanizowana cebula stalowa Q195 Płyty Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Dx51d SGCC Galwanizowana cebula Q195 PPGI Płyty płytkowe Klasa SGCC /GX51D Usługa przetwarzania Spawanie, bicie, cięcie, gięcie Zastosowanie Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.