صفحه فولادی گالوانیزه Dx51d SGCC Q195 4x8
جزئیات محصول
| نام محصول:: | Dx51d SGCC سیم پیچ فولادی گالوانیزه Q195 صفحه ورق PPGI | مقطع تحصیلی:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| خدمات پردازش:: | جوشکاری، پانچ، برش، خمش | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| پوشش روی:: | Z30-275 گرم | اسپنگل:: | بزرگ متوسط کوچک صفر |
| نمونه:: | در دسترس | مدت معامله:: | EXW FOB CIF CFR |
| برجسته کردن |
صفحه فولادی گالوانیزه SGCC,صفحه فولادی گالوانیزه q195,ورق گالوانیزه dx51d 4x8,galvanized steel plate q195,dx51d 4x8 galvanized steel sheet |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | Dx51d SGCC سیم پیچ فولاد گالوانیزه Q195 PPGI صفحات صفحه |
| درجه | SGCC /GX51D |
| خدمات پردازش | جوش، ضربه زدن، برش، خم کردن |
| درخواست | بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی |
| پوشش روی | Z30-275g |
| اسپنگل | بزرگ متوسط کوچک صفر |
| نمونه | در دسترس |
| مدت معامله | EXW FOB CIF CFR |
Dx51d SGCC سیم پیچ فولاد گالوانیزه Q195 PPGI صفحات صفحه ارائه می دهد طول عمر عالی و مقاومت در برابر خوردگی. در حالی که پوشش گالوانیزه با دوام هستند،آنها هنوز هم می توانند تحت تاثیر شدید دچار پارگی و ترک شوند.، مثل زمانی که برای بولارد های محافظ استفاده می شود.
گالوانیزاسیون گرم باعث محافظت از خوردگی با دوام طولانی و مقرون به صرفه می شود. فولاد می تواند برای اهداف زیبایی شناسی، نقاب پوشی، علامت گذاری ایمنی،یا برای افزایش عمر اقتصادی ساختار.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| استاندارد | JIS AS EN ASTM |
| درجه | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| پوشش روی | 30 تا 275 گرم در متر مربع |
| ضخامت | 0.125mm تا 3.5mm یا سفارشی |
| عرض | 600-2000mm یا سفارشی |
| وزن کویل | 3 تا 6 تن |
| شناسه کویل | 508mm یا 610mm |
| درمان سطح | غیر روغن، خشک، کرومات غیر فعال، غیر کرومات غیر فعال |
| اسپنگل | اسپنگل معمولی، اسپنگل حداقل، اسپنگل بزرگ، اسپنگل صفر |
| زمان تحویل | 7 تا 15 روز |
- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول برای اطمینان از کیفیت محصول بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای برای اطمینان از حمل و نقل ایمن
- دستورات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل شد
- نمونه ها بر اساس نیازهای شما در دسترس هستند
نکات برجسته محصول
Dx51d SGCC سیم پیچ فولاد گالوانیزه Q195 ورق صفحه مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول Dx51d SGCC سیم پیچ فولاد گالوانیزه Q195 PPGI صفحات صفحه درجه SGCC /GX51D خدمات پردازش جوش، ضربه زدن، برش، خم کردن درخواست بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی پوشش روی Z30-275g اسپنگل بزر...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.