Matte Green Prepainted Galvalume Steel Coil ASTM A792 0,8 mm
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Matte Green Prepainted Galvalume Steel Coil ASTM A792 0,8 mm | Materiał:: | 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Klas:: | AZ40-AZ160 | Grubość:: | 0,3-3,0 mm |
| Powierzchnia:: | Wstępnie pomalowane w różnych kolorach | Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Wnioski: | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe | Konstrukcja żywicy: | Podwójny proces malowania i podwójnego pieczenia |
| Szerokość: | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub jako żądanie | Obsługa powierzchni: | Utlenianie, piasek, lustro, kolor pokryty kolorami EC |
| Podkreślić |
blacha stalowa galwanizowana powlekana wstępnie lakierem astm a792,blacha alucynkowa powlekana wstępnie lakierem astm a792,blacha alucynkowa powlekana wstępnie lakierem az40 |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktów: | Matowa Zielona Preponowana cewka stalowa Galvalume ASTM A792 0,8 mm |
| Tworzywo: | 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) |
| Klasy: | AZ40-AZ160 |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
| Powierzchnia: | Wstępnie pomalowane w różnych kolorach |
| Usługa przetwarzania: | Zginanie, spawanie, oddzielenie, cięcie, uderzenie |
| Zastosowania: | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe |
| Konstrukcja żywicy: | Podwójny proces malowania i podwójnego pieczenia |
| Szerokość: | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub jako żądanie |
| Obróbka powierzchni: | Utlenianie, piasek, lustro, kolor pokryty kolorami EC |
Omówioną cewkę stalową Galvalumejest produktem stali powlekanej o wysokiej wydajności, który łączy odporność na korozjęGalvalume (55% aluminium, 43,4% cynku i 1,6% powłoki krzemowej)z wstępnie zastosowaną kolorową warstwą farby. Ta ochrona podwójnej warstwy sprawia, że jest idealny do dachowania, okładziny i zastosowań przemysłowych, w których trwałość i estetyka jest niezbędna.
.Przygotowanie procesuPolega na zastosowaniu starteru i powłoki nawierzchniowej (zazwyczaj poliestrowej, PVDF lub silikonowej poliestrowej) na podłoża galvalume przed wytwarzaniem. Zapewnia to jednolitą przyczepność powłoki, żywe kolory i zwiększoną odporność na pogodę. Stael Galvalume jest szeroko stosowany w konstrukcji, częściach motoryzacyjnych i urządzeniach ze względu na jej długowieczność, niską konserwację i elastyczność projektowania.
| Powłoka powierzchniowa | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Szerokość | 800 ~ 1250 mm |
| Kolor | Cały kod RAL lub jako próbka klienta |
| Szczegóły pakowania | Wodoodporny papier+folia plastikowa+pakowanie żelaza+pakowanie lub na żądanie klientów |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z usługą po sprzedaży
- Każdy proces zostanie sprawdzony przez odpowiedzialny QC, który ubezpieczyła jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania, które utrzymują bezpieczne opakowanie
- Zamówienie próbne można wykonać za tydzień
- Próbki można dostarczyć jako Twoje wymagania
Najważniejsze cechy produktu
Matowa Zielona Preponowana cewka stalowa Galvalume ASTM A792 0,8 mm Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktów: Matowa Zielona Preponowana cewka stalowa Galvalume ASTM A792 0,8 mm Tworzywo: 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) Klasy: AZ40-AZ160 Grubość: 0,3-3,0 mm Powierzchnia: ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.