رنگ سبز مته از قبل رنگ آمیزی شده از فولاد گالولوم ASTM A792 0.8mm
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | رنگ سبز مته از قبل رنگ آمیزی شده از فولاد گالولوم ASTM A792 0.8mm | ماده:: | 55 ٪ فولاد آلیاژ آلیاژ Al-Zn (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| درجات:: | AZ40-AZ160 | ضخامت:: | 0.3-3.0 میلی متر |
| سطح:: | از قبل رنگ شده در رنگ های مختلف | خدمات پردازش: | خم کردن، جوشاندن، پاک کردن، برش، ضربه زدن |
| درخواست ها: | بام ، پانل های دیواری ، ساختمانهای صنعتی | ساختار رزین: | نقاشی مضاعف و روند پخت مضاعف |
| عرض: | 220 ، 250 ، 500 ، 1000 ، 1500 میلی متر یا به عنوان درخواست | درمان سطح: | اکسیداسیون ، انفجار شن ، آینه ، EC روکش شده با رنگ |
| برجسته کردن |
کویل فولادی گالوالوم پیش رنگ شده ASTM A792,کویل آلوزینک پیش رنگ شده ASTM A792,کویل آلوزینک پیش رنگ شده AZ40 |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصولات: | کویل فولادی گالوالوم پیش رنگ شده سبز مات ASTM A792 0.8mm |
| جنس: | فولاد با روکش آلیاژ 55% Al-Zn (آلوزینک) |
| درجه ها: | AZ40-AZ160 |
| ضخامت: | 0.3-3.0mm |
| سطح: | پیش رنگ شده در رنگ های مختلف |
| خدمات پردازش: | خم کردن، جوشکاری، باز کردن کویل، برش، پانچ |
| کاربردها: | سقف، پانل های دیواری، ساختمان های صنعتی |
| ساختار رزین: | فرآیند رنگ آمیزی و پخت دوگانه |
| عرض: | 220، 250، 500، 1000، 1500 میلی متر یا طبق درخواست |
| تصفیه سطح: | اکسیداسیون، سند بلاست، آینه، روکش رنگی و غیره |
کویل فولادی گالوالوم پیش رنگ شده یک محصول فولادی با روکش با کارایی بالا است که مقاومت در برابر خوردگی را با گالوالوم (55% آلومینیوم، 43.4% روی و 1.6% روکش سیلیکون) با یک لایه رنگی از پیش اعمال شده ترکیب می کند. این محافظت دو لایه آن را برای سقف، روکش و کاربردهای صنعتی که در آن دوام و زیبایی ضروری است، ایده آل می کند.
فرآیند پیش رنگ شامل اعمال یک پرایمر و لایه رویی (معمولاً پلی استر، PVDF یا پلی استر اصلاح شده با سیلیکون) بر روی بستر گالوالوم قبل از ساخت است. این امر چسبندگی یکنواخت پوشش، رنگ های زنده و مقاومت در برابر آب و هوا را تضمین می کند. فولاد گالوالوم پیش رنگ شده به دلیل طول عمر، نگهداری کم و انعطاف پذیری طراحی، به طور گسترده در ساخت و ساز، قطعات خودرو و لوازم خانگی استفاده می شود.
| پوشش سطح | PE، SMP، ADP، PVDF |
| وزن کویل | 3-8 تن |
| عرض | 800~1250mm |
| رنگ | تمام کد RAL یا به عنوان نمونه مشتری |
| جزئیات بسته بندی | کاغذ ضد آب + فیلم پلاستیکی + بسته بندی آهن + باندینگ یا طبق درخواست مشتری |
| زمان تحویل | 15-25 روز پس از دریافت سپرده |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی می شود که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
- تیم های بسته بندی حرفه ای که هر بسته بندی را ایمن نگه می دارند
- سفارش آزمایشی را می توان در یک هفته انجام داد
- نمونه ها را می توان به عنوان نیاز شما ارائه داد
نکات برجسته محصول
کویل فولادی گالوالوم پیش رنگ شده سبز مات ASTM A792 0.8mm مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصولات: کویل فولادی گالوالوم پیش رنگ شده سبز مات ASTM A792 0.8mm جنس: فولاد با روکش آلیاژ 55% Al-Zn (آلوزینک) درجه ها: AZ40-AZ160 ضخامت: 0.3-3.0mm سطح: پیش رنگ شده در رنگ های مختلف خدمات پردازش: خم کردن، جوشکاری، ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.