SPTE-1 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα 0.3mm-1.0mm για Σφράγιση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | SPTE-1 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα 0.3mm-1.0mm για Σφράγιση | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Χρώμα:: | χρυσός, απλός |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
ηλεκτρολυτικό κασσίτερο 0,3 mm,00 |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | SPTE-1 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα 0.3mm-1.0mm για Σφράγιση |
| Υλικό: | SPCC, MR |
| Φινίρισμα Επιφάνειας: | B(Λαμπερό) R(Πέτρα) S(Ασημί) |
| Χρήση: | Μεταλλικές Συσκευασίες, Δοχεία Τροφίμων, Βαμμένα Δοχεία, Δοχεία Λευκοσιδήρου |
| Πάχος: | 0.15-0.50mm |
| Χρώμα: | Χρυσό, Απλό |
| Πρότυπο: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα: | T1-T5, DR9, DR8 |
Λευκοσιδηροπλάκα, λεπτό φύλλο χάλυβα με επίστρωση κασσίτερου που εφαρμόζεται είτε με εμβάπτιση σε λιωμένο μέταλλο είτε με ηλεκτρολυτική εναπόθεση. Σχεδόν όλη η λευκοσιδηροπλάκα παράγεται τώρα με τη δεύτερη μέθοδο. Η λευκοσιδηροπλάκα που κατασκευάζεται με αυτή τη διαδικασία είναι ουσιαστικά ένα σάντουιτς στο οποίο ο κεντρικός πυρήνας είναι χαλύβδινη ταινία.
Ανακυκλώσιμο: Το ίδιο το σιδερένιο δοχείο έχει ένα χαρακτηριστικό που δεν έχουν άλλα υλικά συσκευασίας - μπορεί να προσροφηθεί από μαγνήτες, έτσι ώστε το σιδερένιο δοχείο να μπορεί να διαχωριστεί από τα απόβλητα με μαγνητική δύναμη από μαγνητικό διαχωριστή, χρησιμοποιώντας αυτό το χαρακτηριστικό μπορεί εύκολα να επιτευχθεί το αποτέλεσμα της ανακύκλωσης του 80% του σιδερένιου δοχείου στα απόβλητα. Η εφεύρεση του καλύμματος προστασίας του περιβάλλοντος όχι μόνο καθιστά τη χρήση των σιδερένιων δοχείων ασφαλέστερη και υγιεινή, αλλά και μειώνει αποτελεσματικά την ποσότητα των σκουπιδιών και έχει άμεσα και εμφανή οφέλη για τις εργασίες ανακύκλωσης.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση πελάτη ή πηνίο |
| Σκληρότητα | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, Λαμπερό, επιχρυσωμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και οποιαδήποτε άλλα δοχεία |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρεία εξαιρετική εμπειρία με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
SPTE-1 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα 0.3mm-1.0mm για Σφράγιση Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος: SPTE-1 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα 0.3mm-1.0mm για Σφράγιση Υλικό: SPCC, MR Φινίρισμα Επιφάνειας: B(Λαμπερό) R(Πέτρα) S(Ασημί) Χρήση: Μεταλλικές Συσκευασίες, Δοχεία Τροφίμων, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.