PPGI PPGL voorgeverfde stalen spoel met Z100 zinkcoating en RAL-kleuropties voor dakbedekkingstoepassingen
Productdetails
| De producten noemen:: | PPGI PPGL gegalvaniseerd Galvalume voorgelakt staalrolbroodje / Zn-Al dakplaat uit China | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Oppervlaktebehandeling:: | Gecoat |
| Zink coating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| sollicitatie: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Gecoat |
| Verpakkingsdetails:: | Aangepaste verpakking | ||
| Markeren |
PPGI Gegalvaniseerde Staalrol,PPGL-dakplaat van galvalume,voorgeverfde stalen spoel China |
||
Productomschrijving
| Productnaam | PPGI / PPGL Kleur voorgeverfde gegalvaniseerde stalen spoelen / banden |
|---|---|
| Materiaal | SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D |
| Standaard | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.12 - 1,5 mm |
| Breedte | 600/650/750/830/914/1000/1200/1219/1220/1250 mm |
| Basis spoel | Warm gedompelde gegalvaniseerde / alu-zinc spoelen |
| Bovenzijdecoating | 5um + 13-20 micron |
| Achterzijdecoating | 5-8 micron / 5+10 micron |
| Kleurenopties | RAL-nummers of aangepaste steekproefkleuren |
| Zinkcoating | 20 - 275 g/m2 |
| Gewicht van de spoel | 3 - 8 MT |
| Verftype | PE, HDP, SMP, PVDF |
| Verpakking | Verpakkingen voor zeevracht: binnenste laag kraftpapier, middelste laag waterdichte plastic folie, buitenste laag van GI-staalplaat met stalen riemen en sloten |
| Toepassingen | Algemene dienstverlening, huishoudelijke apparaten, industrie, decoratie, bouw, automobiel, dagelijkse apparaten, dakbedekking en meer |
- Premium kwaliteitsproducten tegen redelijke prijzen
- Ruime ervaring met een uitgebreide naverkoopservice
- Strenge kwaliteitscontrole gedurende elk productieproces
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilig vervoer
- Proefbevelen binnen een week voltooid
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
PPGI PPGL gegalvaniseerd galvalume voorgeverfde stalen spoelrol / Zn-Al dakplaat Ons bedrijf is een toonaangevende PPGI & PPGL-fabrikant in China en biedt hoogwaardige voorgeverfde staalproducten tegen concurrerende prijzen met wereldwijde distributie. Productoverzicht Kleurgecoate spoelen worden ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.