Gepersonaliseerde 316 roestvrijstalen spoel 6K 8K 316L koudgewalste spoel
Productdetails
| Productnaam: | Aangepaste groothandel koud opgerolde 316 316L roestvrijstalen spoel | Standaard: | Jis, astm, as, en, gb |
|---|---|---|---|
| Cijfer: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, etc | Categorie: | Austenitisch, ferritisch, martensitisch, duplex, koud gerold, warm opgerold |
| Oppervlaktebehandeling: | Geborsteld, gespiegeld, zandstraald, in reliëf, titanium toegelaten, enz. | Verpakkingsmethode: | Waterdicht papier gefumigeerd houten pallet houten doos, enz |
| Oppervlak: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2d, 2B, HL, BA, 6K, 8K, ETC | ||
| Markeren |
op maat gemaakte roestvrijstalen spoel,316 roestvrij staal spoel 6K,8K 316L koudgewalste spoel |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Aangepaste groothandel koud opgerolde 316 316L roestvrijstalen spoel |
| Standaard | Jis, astm, as, en, gb |
| Cijfer | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, etc |
| Categorie | Austenitisch, ferritisch, martensitisch, duplex, koud gerold, warm opgerold |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld, gespiegeld, zandstraald, in reliëf, titanium toegelaten, enz. |
| Verpakkingsmethode | Waterdicht papier gefumigeerd houten pallet houten doos, enz |
| Oppervlak | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2d, 2B, HL, BA, 6K, 8K, ETC |
Onze koudgerolde roestvrijstalen spoelen worden geproduceerd via precieze processen om superieure kwaliteit en prestaties te garanderen. Beschikbaar in twee soorten - warm opgerold en koud gerold - met een dikte variërend van 0,3-4 mm.
Koud gerolde stalen spoelen worden geproduceerd door de nr. 1 stalen plaat verder te verdunnen om de dikte onder kamertemperatuuromstandigheden te richten. In vergelijking met warm gerold staal bieden onze koudgerolde producten:
- Meer precieze diktebestrijding
- Gladde en esthetisch superieure oppervlakte -afwerking
- Verbeterde mechanische eigenschappen
- Uitstekende verwerkbaarheid
Alle koudgerolde staalbladen ondergaan vóór de levering glijplaten, beitsen en oppervlakte-afvlakkingsprocessen om een optimale kwaliteit voor onze klanten te garanderen.
| Productnaam | Roestvrijstalen spoel/plaat/plaat/strip; Inox stalen spoel/plaat/plaat/strip |
|---|---|
| Dikte | 0,1-3,0 mm (spoel); 3.0-50 mm (plaat) |
| Breedte | 100-2000 mm |
| Standaard | Jis, astm, as, en, gb |
| Cijfer | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, etc |
| Categorie | Austenitisch, ferritisch, martensitisch, duplex, koud gerold, warm opgerold |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld, gespiegeld, zandstraald, in reliëf, titanium toegelaten, enz. |
| Oppervlak | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2d, 2B, HL, BA, 6K, 8K, ETC |
Producthoogtepunten
Aangepaste groothandel koud opgerolde 316 316L roestvrijstalen spoel Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Aangepaste groothandel koud opgerolde 316 316L roestvrijstalen spoel Standaard Jis, astm, as, en, gb Cijfer 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.