Προσαρμοσμένο πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316 6K 8K 316L Ψυχρής έλασης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος: | Προσαρμοσμένο χονδρικό κρύο κυλίνδρο 316 31 ανοξείδωτος χάλυβα πηνίο | Πρότυπο: | Jis, Astm, As, EN, GB |
|---|---|---|---|
| Βαθμός: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κ.λπ. | Κατηγορία: | Austenitic, Ferritic, Martensitic, Duplex, Cold Rolled, Hot Rolled |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Βουρτσισμένο, καθρέφτη, αμμοβολή, ανάγλυφο, τιτάνιο, κλπ. | Μέθοδος συσκευασίας: | Αδιάβροχο χαρτί Fumigated ξύλινο ξύλινο κουτί, κλπ. |
| Επιφάνεια: | N0.1, n0.2, n0.3, n0.4, n0.5, n0.6, n0.7, n0.8, 2d, 2b, hl, ba, 6k, 8Κ κ.λπ. | ||
| Επισημαίνω |
Προσαρμοσμένη τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα,Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316 6K,Πηνίο ψυχρής έλασης 8K 316L |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένη χονδρική ψυχρά κυλίστη 316 316L περιέλιξη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
| Αξία | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κλπ. |
| Κατηγορία | Αυστενίτες, φερριτικές, μαρτενσιτικές, διπλές, κρύες, θερμές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επενδύσεις σε ηλεκτρικές συσκευές |
| Μέθοδος συσκευασίας | Αδιάβροχο χαρτί Φουμιγμένο ξύλινο παλέτο ξύλινο κουτί κλπ. |
| Επιφάνεια | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, κλπ. |
Οι κυλίνδροι μας από ανοξείδωτο χάλυβα που σχηματίζονται με κρύο έλαση κατασκευάζονται με ακριβείς διαδικασίες για να εξασφαλιστεί ανώτερη ποιότητα και απόδοση.Διατίθενται σε δύο τύπους - ζεστά κυλούμενα και κρύα κυλούμενα - με πάχος που κυμαίνεται από 0.3-4mm.
Οι σπείρες από χάλυβα που στρογγυλοποιούνται εν ψυχρώ παράγονται με περαιτέρω λεπτότητα του φύλλου χάλυβα αριθ. 1 για το στόχο πάχους σε συνθήκες θερμοκρασίας δωματίου.
- Πιο ακριβής έλεγχος πάχους
- Λιπαρή και αισθητικά ανώτερη επιφάνεια
- Βελτιωμένες μηχανικές ιδιότητες
- Εξαιρετική επεξεργασιμότητα
Όλα τα πλακάκια χάλυβα που έχουν σχηματιστεί με κρύο έλασμα υποβάλλονται σε επεξεργασίες αναψύξης, παρασκευής και ομαλισμού της επιφάνειας πριν από την παράδοση για να εξασφαλιστεί η βέλτιστη ποιότητα για τους πελάτες μας.
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοκύλινδρο/πίνακα/πίνακα/στριπτό από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | 0.1-3.0mm ((τροχιά); 3.0-50mm ((πίνακα) |
| Διάμετρο | 100-2000 χιλιοστά |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
| Αξία | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κλπ. |
| Κατηγορία | Αυστενίτες, φερριτικές, μαρτενσιτικές, διπλές, κρύες, θερμές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επενδύσεις σε ηλεκτρικές συσκευές |
| Επιφάνεια | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, κλπ. |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Προσαρμοσμένη χονδρική ψυχρά κυλίστη 316 316L περιέλιξη από ανοξείδωτο χάλυβα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Προσαρμοσμένη χονδρική ψυχρά κυλίστη 316 316L περιέλιξη από ανοξείδωτο χάλυβα Τύπος Δελτίο ΕΚ 6/2011. Αξία 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.