S350GD S400GD Gegalvaniseerd plaatstaal Gegalvaniseerde stalen golfplaten
Productdetails
| Productnaam:: | ASTM JIS EN-standaard SGCC SECC gegalvaniseerd dakplaat van staal | Kwaliteit:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Processing Service:: | Lassen, ponsen, snijden, buigen | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Zinkdeklaag:: | Z30-275g | lovertje:: | Grote Middelgrote Kleine Nul |
| Monster:: | Beschikbaar | Handelstermijn:: | EXW FOB CIF CFR |
| Markeren |
S400GD gegalvaniseerd plaatstaal,S350GD gegalvaniseerd plaatstaal,S350GD gegalvaniseerde stalen golfplaten |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | ASTM JIS EN Standaard SGCC SECC Gegalvaniseerd Stalen Dakplaat |
| Kwaliteit: | SGCC /GX51D |
| Verwerkingsservice: | Lassen, Ponsen, Snijden, Buigen |
| Toepassing: | Metalen Verpakkingen, Voedselblikken, Geverfde Blikken, Blikken Doos |
| Zinkcoating: | Z30-275g |
| Spangle: | Groot Medium Klein Nul |
| Monster: | Beschikbaar |
| Handelsterm: | EXW Fob CIF CFR |
ASTM JIS EN Standaard SGCC SECC Gegalvaniseerd Stalen Dakplaat
Ondanks de lange levensduur en corrosiebestendigheid zijn gegalvaniseerde coatings nog steeds gevoelig voor afbrokkelen, scheuren en soortgelijke schade. Het gebruik ervan op bolders die zijn ontworpen om winkelpuien te beschermen tegen voertuigschade, kan bijvoorbeeld veel deuken, krassen en chips betekenen.
Warmbad galvaniseren op zich is een duurzame, kosteneffectieve manier van corrosiebescherming. Gegalvaniseerd staal kan echter worden geverfd om de volgende redenen: kleur toevoegen voor esthetische, camouflage- of veiligheidsdoeleinden. de economische levensduur van een constructie verlengen.
| Productnaam | Decoratieve Warmgewalste Koudgewalste 2mm 4mm Dikte Gegalvaniseerde Stalen Plaat |
|---|---|
| Standaard | JIS AS EN ASTM |
| Kwaliteit | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Zinkcoating | 30-275g/m2 |
| Dikte | 0,125 mm tot 3,5 mm of aangepast |
| Breedte | 600-2000mm of aangepast |
| Spoelgewicht | 3 ton tot 6 ton |
| Spoel ID | 508mm of 610mm |
| Oppervlaktebehandeling | Unoil, Droog, Chromaatgepassiveerd, Niet-chromaatgepassiveerd |
| Spangle | Reguliere Spangle, minimum Spangle, Grote Spangle, Nul Spangle |
| Levertijd | 7-15 dagen |
(1) Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
(2) Brede uitstekende ervaringen met after-sales service
(3) Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC, wat de kwaliteit van elk product garandeert
(4) Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
(5) Proefbestelling kan in één week worden gedaan
(6) Monsters kunnen worden verstrekt als uw vereisten
Producthoogtepunten
S350GD S400GD Gegalvaniseerd Plaatstaal Gegalvaniseerd Stalen Golfdak Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam: ASTM JIS EN Standaard SGCC SECC Gegalvaniseerd Stalen Dakplaat Kwaliteit: SGCC /GX51D Verwerkingsservice: Lassen, Ponsen, Snijden, Buigen Toepassing: Metalen Verpakkingen, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.