0.2mm - 1.5mm Geverfde Galvalume spoel AZ40 - AZ160 Voorverfde Galvalume
Productdetails
| De producten noemen:: | 0.2-1.5mm Dikte Voorbewerkt Gegalumeerd Staal Coil Meerdere Kleuren | Materiaal:: | 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| kwaliteiten:: | AZ40-AZ160 | Dikte:: | 0.3-3.0 mm |
| Oppervlak:: | Voorgeverfd in verschillende kleuren | Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, punchten |
| toepassingen: | Daken, wandpanelen, industriële gebouwen | Harsconstructie: | Dubbel schilder- en bakproces |
| Breedte: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm of op aanvraag | Oppervlaktebehandeling: | Oxidatie, zandblazen, spiegel, gekleurde ec |
| Markeren |
1.5 mm geverfde galvalume spoel,geverfde galvalume spoel az40,az160 voorgeverfde galvalume |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | 55% AL-Zn-legering gecoat staal (Aluzinc) |
| Cijfers | AZ40-AZ160 |
| Dikte | 0,3-3,0 mm |
| Oppervlak | Vooraf geverfd in verschillende kleuren |
| Verwerkingsservice | Buigen, lassen, vervallen, snijden, ponsen |
| Toepassingen | Dakbedekking, wandpanelen, industriële gebouwen |
| Harsconstructuur | Dubbel schilderen en dubbel bakproces |
| Breedte | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm of als verzoek |
| Oppervlaktebehandeling | Oxidatie, zandstralen, spiegel, kleurcoat |
Pre -geproted galvalume stalen spoelis een hoogwaardige gecoat staalproduct dat de corrosieweerstand combineertGalvalume (55% aluminium, 43,4% zink en 1,6% siliciumcoating)met een vooraf aangebrachte gekleurde verflaag. Deze bescherming met dubbele laag maakt het ideaal voor dakbedekking, bekleding en industriële toepassingen waar duurzaamheid en esthetiek essentieel zijn.
Devoorspellingsprocesomvat het toepassen van een primer en topjas (typisch polyester, PVDF of siliconen gemodificeerd polyester) op het galvalume-substraat vóór de fabricage. Dit zorgt voor uniforme coatingadhesie, levendige kleuren en verbeterde weerstand. Pre -Appe Galvalume -staal wordt veel gebruikt in constructie, auto -onderdelen en apparaten vanwege de levensduur, weinig onderhoud en ontwerpflexibiliteit.
| Oppervlakte -coating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Breedte | 800 ~ 1250 mm |
| Kleur | Alle RAL -code of als voorbeeld van de klant |
| Verpakkingsgegevens | Waterdicht papier+plastic film+ijzerpakking+bunding of volgens klanten aanvragen |
Ons bedrijf is een professionele fabrikant. We produceren voornamelijk roestvrijstalen plaat/buis/spoel/ronde staven, evenals aluminiumplaat/pijp/spoel.
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om een veilige verpakking te garanderen
- Proeforder kan in één week worden gedaan
- Er kunnen monsters worden verstrekt volgens uw vereisten
Betaling ≤ $ 1000 USD: 100% vooraf. Betaling ≥ $ 1000 USD: 30% T/T vooraf, saldo op basis van BL Copy of LC bij zicht.
Verschillende producten hebben verschillende levertijden. De producten zullen zo snel mogelijk worden geleverd en tegelijkertijd de kwaliteit waarborgen. Meestal is de levertijd binnen 15-25 dagen nadat we uw aanbetaling hebben ontvangen.
Producthoogtepunten
0,2-1,5 mm dikte Preateded Galvalume Steel Coil Meerdere kleuren Productspecificaties Attribuut Waarde Materiaal 55% AL-Zn-legering gecoat staal (Aluzinc) Cijfers AZ40-AZ160 Dikte 0,3-3,0 mm Oppervlak Vooraf geverfd in verschillende kleuren Verwerkingsservice Buigen, lassen, vervallen, snijden, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.