MR T-4 Binnenstaalplaat 0,15 mm - 0,5 mm Binnenstaal voor blikken maken
Productdetails
| Productnaam:: | MR T-4 Elektrolytisch Vertind Staal 0,15mm-0,5mm voor Blikfabricage | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
T-4 tin staalplaat,tin staalplaat 0,15 mm |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | MR T-4 Elektrolytische tinplaat 0,15 mm-0,5 mm voor blikken |
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking: | B (helder), R (steen), S (zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakkingen, voedselblikken, geverfde blikken, blikblikken, blikdozen |
| Dikte: | 0.15-0.50 mm |
| De vorm: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid: | T1-T5, DR9, DR8 |
- Corrosiebestendigheid:De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en vormbaarheid:Kan worden gevormd in verschillende containers zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming:Het voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid:100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, ter ondersteuning van duurzaamheidsinspanningen.
- Esthetische aantrekkingskrachtEen glanzend oppervlak maakt het mogelijk om van hoge kwaliteit af te drukken en een merk te maken.
| Parameter | Specificatie |
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Zinnenkleding | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere verpakkingsmiddelen |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC om de kwaliteit van het product te waarborgen.
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilig vervoer
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
MR T-4 Elektrolytische tinplaat 0,15 mm-0,5 mm voor blikken Productspecificaties Productnaam: MR T-4 Elektrolytische tinplaat 0,15 mm-0,5 mm voor blikken Materiaal: SPCC, MR Oppervlakte afwerking: B (helder), R (steen), S (zilver) Gebruik: Metalen verpakkingen, voedselblikken, geverfde blikken, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.