MR T-4 Τήχος χάλυβα από κασσίτερο 0,15 mm - 0,5 mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | MR T-4 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηρά 0.15mm-0.5mm για την Κατασκευή Κονσερβών | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σχήμα:: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Πλάκα από χάλυβα από κασσίτερο t-4,πλάκα από χαλύβδινο κασσίτερο 0,15 mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα προϊόντος: | MR T-4 ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0.15mm-0.5mm για την κατασκευή |
| Υλικό: | SPCC, κ. |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | B (Bright), R (πέτρα), S (ασημένιο) |
| Χρήση: | Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα δοχεία, κασσίτερο, κασσίτερο κιβώτιο |
| Πάχος: | 0.15-0.50mm |
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Πρότυπο: | Jis din astm gb en aisi |
| Σκληρότητα: | T1-T5, DR9, DR8 |
- Αντίσταση διάβρωσης:Το στρώμα κασσίτερου προστατεύει τον υποκείμενο χάλυβα από σκουριά και χημικές αντιδράσεις.
- Δύναμη και μορφοποιημένη:Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάσει τη δομική ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμού:Αποτρέπει το οξυγόνο και την υγρασία από την καταστροφή των τροφίμων και των ποτών.
- Ανακυκλιμότητα:100% ανακυκλώσιμη χωρίς να χάσει την ποιότητα, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Αισθητική έκκληση:Η λαμπερή επιφάνεια επιτρέπει την εκτύπωση και την επωνυμία υψηλής ποιότητας.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση ή πηνίο πελάτη |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Πρότυπο | Jis din astm gb en aisi |
| Υλικό | Κύριε, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, φωτεινό, χρυσό λακαρισμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία συσκευασίας |
| Συσκευασία | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
- Πρωταρχική ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλες εξαιρετικές εμπειρίες με υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία που ελέγχεται από το υπεύθυνο QC για να εξασφαλίσει την ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για να εξασφαλίσουν ασφαλή μεταφορά
- Ολοκλήρωση της δοκιμαστικής εντολής εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
MR T-4 ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0.15mm-0.5mm για την κατασκευή Προδιαγραφές προϊόντων Όνομα προϊόντος: MR T-4 ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0.15mm-0.5mm για την κατασκευή Υλικό: SPCC, κ. Φινίρισμα επιφάνειας: B (Bright), R (πέτρα), S (ασημένιο) Χρήση: Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.