1060 3105 Aluminiumstaal spoel Dikte H24 20 mm Bouwmateriaal Aluminium legering spoel
Productdetails
| Productnaam: | 1060 Aluminium Spoel Dikte 0.2-8.0mm 3105 H24 Bouwmateriaal | Standaard: | Jis, astm, as, en, gb |
|---|---|---|---|
| Woedeaanval: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26; T4, T651Etc. | categorie: | Austenitisch, ferritisch, martensitisch, duplex, koud gerold, warm opgerold |
| Dikte: | 0,12-0,55 mm | Breedte: | 201250mm |
| Pakket: | Standaard zeevaardig exportverpakking | ||
| Markeren |
1060 Aluminiumstaal spoel,3105 aluminium spoel H24 20MM,Bouwmateriaal aluminiumlegeringsspiraal |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | 1060 Aluminium spoel Dikte 0,2-8,0 mm 3105 H24 Bouwmateriaal |
| Standaard | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Temperatuur | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,;T4,T651Etc. |
| Categorie | Austenitisch, ferritisch, martensitisch, duplex, koudgewalst, warmgewalst |
| Dikte | 0.12-0.55 mm |
| Breedte | 20-1250 mm |
| Pakket | Standaard zeevaardig exportverpakking |
Aluminium en staal spoel(ook bekend alsmet een breedte van niet meer dan 50 mmHet is een hoogwaardig composietmateriaal dat wordt vervaardigd door koolstofstaal te bedekken met een laag aluminium of aluminium-siliciumlegering.sterkte van staalmet decorrosiebestendigheid en warmtereflectiviteit van aluminium, waardoor het ideaal is voor verschillende industriële toepassingen.
| Graad | 1060 Aluminium spoelplaat 3003 5052 5754 Aluminium spoelplaat Volledige aluminium spoel |
|---|---|
| Dikte | 0.2-8.0 |
| Breedte ((mm) | 20-2500 |
| Materiaalproces | CC EN DC |
| Oppervlakte | Vervaardiging, kleur gecoat ((PVDF& PE), stucco geïmprimeerd, helder polijst, anodiseren |
| Kwaliteitsnorm | ASTM B209, EN573-1 |
| MOQ | 1 ton |
| Betalingsvoorwaarden | TT OF LC op zicht |
| Leveringstermijn | Binnen 10-15 dagen na ontvangst van de storting |
| Materiële kwaliteit | Spanning gelijk, vlak, vrij van gebreken zoals olie vlekken, rollen merktekens, golven, gaten, etc, A+++ kwaliteit, productieproces geslaagd sgs en bv inspectie |
| Toepassing | Bouw, bouw, decoratie, gordijnwand, dakbedekking, malen, verlichting, gordijnwand, scheepsbouw, luchtvaartuigen, olietank, vrachtwagencarrosserie, enz. |
| Verpakking | Standaard exportwaardige houten pallets en standaard verpakking is ongeveer 2 ton / pallet, Palet gewicht kan ook per klant vereiste |
| Aluminiumklasse | Kenmerken en gemeenschappelijke modellen |
|---|---|
| 1000-serie | Industriële zuivere aluminium ((1050,1060,1070,1100) |
| De serie 2000 | Aluminium-koperlegeringen ((2024(2A12), LY12, LY11, 2A11, 2A14(LD10), 2017, 2A17) |
| 3000-serie | Aluminium-manganesolie ((3A21, 3003, 3103, 3004, 3005, 3105) |
| 4000-serie | Al-Si-legeringen ((4A03, 4A11, 4A13, 4A17, 4004, 4032, 4043, 4043A, 4047, 4047A) |
| 5000-serie | Al-Mg legeringen ((5052, 5083, 5754, 5005, 5086, 5182) |
| 6000-serie | Aluminiummagnesium siliciumlegeringen ((6063, 6061, 6060, 6351, 6070, 6181, 6082, 6A02) |
| 7000-serie | Aluminium, zink, magnesium en koperen legeringen ((7075, 7A04, 7A09, 7A52, 7A05) |
| 8000-serie | Andere aluminiumlegeringen, hoofdzakelijk gebruikt voor warmte-isolatiematerialen, aluminiumfolie, enz. ((8011 8069) |
Producthoogtepunten
1060 3105 Aluminiumstaal spoel Dikte H24 20 mm Bouwmateriaal Aluminium legering spoel Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam 1060 Aluminium spoel Dikte 0,2-8,0 mm 3105 H24 Bouwmateriaal Standaard JIS, ASTM, AS, EN, GB Temperatuur O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,;T4,T651Etc. Categorie ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.