AZ80 Galvalume Çelik Rulo 0.4mm - 1.2mm Metal Çatı Alüminyum Çinko Kaplı Çelik
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Metal çatı için Galvalume Kaplamalı Çelik Bobin AZ80 0.4-1.2mm | Temel malzeme: | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
|---|---|---|---|
| Arka kaplama kalınlığı: | 5-20μm | Kaplama Tipi: | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti:: | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS | Genişliği: | 600 mm 1500 mm |
| Yüzeyi bitirin: | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı | Uygulama: | Çatı kaplama çarşafları, ev elektrik cihazı |
| Vurgulamak |
AZ80 Galvalume çelik bobini,0.4mm Galvalume Çelik Bobin,Metal Çatı alüminyum çinko kaplı çelik |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürünler Adı | Metal çatı için Galvalume Kaplamalı Çelik Bobin AZ80 0.4-1.2mm |
| Temel malzeme | Soğuk Haddelenmiş Çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Sırt kaplı kalınlık | 5-20μm |
| Kaplama tipi | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) |
| İşleme hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Yüzey tedavisi | Kaplanmış |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Genişlik | 600mm - 1500mm |
| Yüzey kaplaması | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı |
| Başvuru | Çatı kaplama çarşafları, ev elektrik cihazı |
Galvalume Steel Bobini, benzersiz bir şekilde kaplanmış yüksek performanslı bir çelik üründür% 55 alüminyum-çinko alaşımı (% 55 AL-ZN), istisnai sunmakkorozyon direnci, ısı yansıtma ve dayanıklılık. Bu kaplama sağlar2-4 kat daha iyi korumaGeleneksel galvanizli çelikten daha zorlu ortamlar ve uzun süreli açık hava kullanımı için idealdir.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Kaplama tipi | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) |
| Temel malzeme | Soğuk Haddelenmiş Çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Kaplama ağırlığı | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Kalınlık | 0.3mm - 3.0mm |
| Genişlik | 600mm - 1500mm |
| Yüzey kaplaması | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı |
| Temper | T1-T5 (yumuşak ila sert) |
| Mevcut Kaplamalar | PE (polyester), PVDF, SMP (gelişmiş hava durumu direnci için) |

A: Galvalume var% 55 al-Zn kaplama, daha iyi korozyon direnci sunarken, galvanizli çelik kullanır% 100 çinko.
A: Evet! Kabul ederönceden boyanmış kaplamalar (PPGI/PPGL)Gelişmiş dayanıklılık ve renk seçenekleri için.
A: Tipik olarak20-30 yıl, çevreye ve kaplama kalınlığına bağlı olarak.
C: Evet, ancak uygun teknikler gerektirir (çinko-alüminyum dumanlar havalandırmaya ihtiyaç duyar).
Ürün Özellikleri
Metal çatı için Galvalume Kaplamalı Çelik Bobin AZ80 0.4-1.2mm Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürünler Adı Metal çatı için Galvalume Kaplamalı Çelik Bobin AZ80 0.4-1.2mm Temel malzeme Soğuk Haddelenmiş Çelik (DX51D, DX52D, vb.) Sırt kaplı kalınlık 5-20μm Kaplama tipi % 55 alüminyum-çinko alaşımı ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.