AZ80 Galvalume Steel Coil 0,4 mm - 1,2 mm Metalowy dach Aluminium Cink powlekany
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Galvalume powlekana stalowa cewka AZ80 0,4-1,2 mm dla metalowego dachu | Materiał podstawowy: | Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D, itp.) |
|---|---|---|---|
| Gęstość powłoki tylnej: | 5-20 μm | Rodzaj powłoki: | 55% stop aluminium-zinc (galvalume) |
| Usługa przetwarzania:: | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie, odwijanie | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Standardowy:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS | Szerokość: | 600 mm – 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Gładki, plangał, wytłoczony | Zastosowanie: | Arkusze dachowe, domowe urządzenie elektryczne |
| Podkreślić |
AZ80 Galvalume Steel Coil,0.4mm Galvalume Steel Coil,Metalowe dachy aluminiowe ze stali powlekanej cynkiem |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Galvalum powlekany ocieplony AZ80 0,4-1,2 mm dla metalowego dachu |
| Materiał podstawowy | Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D itp.) |
| Gęstość powłoki tylnej | 5-20 μm |
| Rodzaj powłoki | 55% stop aluminium- cynku (wartość gal) |
| Usługa przetwarzania | Włókno, cienie, cięcie, gięcie, odwijanie |
| Obsługa powierzchni | O masie przekroju |
| Standardowy | W przypadku, gdy nie jest to możliwe, należy zastosować następujące metody: |
| Szerokość | 600 mm ️ 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, szpingowany, wygrawerowany |
| Zastosowanie | Płyty dachowe, domowy urządzenie elektryczne |
Galvalume Steel Coil to produkt ze stali o wysokiej wydajności powlekany unikalnym55% stop aluminium- cynku (55% Al-Zn), oferując wyjątkoweodporność na korozję, odblaskowość cieplna i trwałośćTa powłoka zapewnia2-4 razy lepsza ochronaZ tego powodu jest idealny dla trudnych warunków i długotrwałego użytkowania na zewnątrz.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Rodzaj powłoki | 55% stop aluminium- cynku (wartość gal) |
| Materiał podstawowy | Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D itp.) |
| Waga powłoki | AZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Gęstość | 00,3 mm - 3,0 mm |
| Szerokość | 600 mm - 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, szpingowany, wygrawerowany |
| Temperatura | T1-T5 (miękki do twardy) |
| Dostępne powłoki | PE (poliester), PVDF, SMP (dla zwiększonej odporności na warunki pogodowe) |

A:powłoka Al-Zn o 55%, zapewniając lepszą odporność na korozję, podczas gdy stal ocynkowana wykorzystuje100% cynku.
A: Tak, akceptuje.powłoki wstępnie malowane (PPGI/PPGL)dla zwiększonej trwałości i opcji kolorystycznych.
A: Zazwyczaj20-30 lat, w zależności od środowiska i grubości powłoki.
O: Tak, ale wymaga odpowiednich technik (pary cynku i aluminium wymagają wentylacji).
Najważniejsze cechy produktu
Galvalum powlekany ocieplony AZ80 0,4-1,2 mm dla metalowego dachu Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Galvalum powlekany ocieplony AZ80 0,4-1,2 mm dla metalowego dachu Materiał podstawowy Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D itp.) Gęstość powłoki tylnej 5-20 μm Rodzaj powłoki 55% ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.