AZ80 Galvalume Steel Coil 0,4 mm - 1,2 mm Metalen dak Aluminium Zink bekleed staal
Productdetails
| De producten noemen:: | Galvalume Stalen Coil AZ80 0.4-1.2mm voor Metalen Dak | Basis materiaal: | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
|---|---|---|---|
| Achterkant Coating Dikte: | 5-20μm | Coating Type: | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
| Processing Service:: | Laswerk, Ponsen, Snijden, Buigen, Ontrollen | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Standaard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS | Breedte: | 600 mm ️ 1500 mm |
| Oppervlakte afwerking: | Glad, Spangle, Gevlamd | Toepassing: | Dakplaten, Huishoudelijke elektrische apparaten |
| Markeren |
AZ80 Galvalume Staalrol,0.4 mm Galvalume staal spoel,Metalen daken van aluminium of zink gecoat staal |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productennaam | Galvalume gecoate stalen spoel AZ80 0,4-1,2 mm voor metalen dak |
| Basismateriaal | Koud gerold staal (DX51D, DX52D, enz.) |
| Ruggecoate dikte | 5-20 μm |
| Coatingtype | 55% aluminium-zinklegering (Galvalume) |
| Verwerkingsservice | Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen |
| Oppervlaktebehandeling | Bedekt |
| Standaard | Aisi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Breedte | 600 mm - 1500 mm |
| Oppervlakte -afwerking | Soepel, spangle, reliëf |
| Sollicitatie | Dakplaten, elektrisch apparaat thuis |
Galvalume Steel Coil is een hoogwaardige staalproduct bedekt met een unieke55% aluminium-zinklegering (55% al-Zn), het aanbieden van uitzonderlijkCorrosieweerstand, warmtedeflectiviteit en duurzaamheid. Deze coating biedt2-4 keer betere beschermingdan traditioneel gegalvaniseerd staal, waardoor het ideaal is voor harde omgevingen en langdurig buitengebruik.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Coatingtype | 55% aluminium-zinklegering (Galvalume) |
| Basismateriaal | Koud gerold staal (DX51D, DX52D, enz.) |
| Coatinggewicht | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Breedte | 600 mm - 1500 mm |
| Oppervlakte -afwerking | Soepel, spangle, reliëf |
| Woedeaanval | T1-T5 (zacht tot hard) |
| Beschikbare coatings | PE (polyester), PVDF, SMP (voor verbeterde weerstand) |

A: Galvalume heeft55% al-Zn coating, het bieden van een betere corrosieweerstand, terwijl gegalvaniseerd staalgebruik100% zink.
A: Ja! Het accepteertVoorgeverfde coatings (PPGI/PPGL)voor verbeterde duurzaamheid en kleuropties.
A: Typisch20-30 jaar, afhankelijk van de omgeving en de dikke coating.
A: Ja, maar vereist de juiste technieken (zink-aluminium dampen hebben ventilatie nodig).
Producthoogtepunten
Galvalume gecoate stalen spoel AZ80 0,4-1,2 mm voor metalen dak Productspecificaties Attribuut Waarde Productennaam Galvalume gecoate stalen spoel AZ80 0,4-1,2 mm voor metalen dak Basismateriaal Koud gerold staal (DX51D, DX52D, enz.) Ruggecoate dikte 5-20 μm Coatingtype 55% aluminium-zinklegering ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.