AZ80 Χαλυβδοσωλήνας Galvalume 0.4mm - 1.2mm Μεταλλική Στέγη Αλουμινίου Επικαλυμμένη με Ψευδάργυρο Χάλυβας
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Επικεφαλίδα ατσάλινης επικάλυψης galvalume AZ80 0,4-1,2 mm για μεταλλική οροφή | Βασικό υλικό: | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
|---|---|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης: | 5-20μm | Τύπος Επίστρωσης: | Κράμα 55% Αλουμινίου-Ψευδαργύρου (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Κανονισμός:: | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS | Διάμετρο: | 600 mm ̇ 1500 mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Λείο, Στιλπνό, Ανάγλυφο | Εφαρμογή: | Επικεφαλίδια, οικιακή ηλεκτρική συσκευή |
| Επισημαίνω |
AZ80 Galvalume σπείρα χάλυβα,0.4mm Galvalume Steel Coil,Μεταλλική Στέγη αλουμινίου επικαλυμμένη με ψευδάργυρο χάλυβας |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Galvalume επικαλυμμένο με χαλύβδινο πηνίο AZ80 0.4-1.2mm για μεταλλική οροφή |
| Βασικό υλικό | Χάλυβα ψυχρής έλασης (DX51D, DX52D, κ.λπ.) |
| Επικαλυμμένο πάχος | 5-20μm |
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ψευδαργύρου (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Συγκόλληση, διάτρηση, κοπή, κάμψη, απόσπαση |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επικαλυμμένος |
| Πρότυπο | Aisi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Πλάτος | 600mm - 1500mm |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Ομαλή, ράβδο, ανάγλυφη |
| Εφαρμογή | Φύλλα οροφής, οικιακή ηλεκτρική συσκευή |
Το πηνίο χάλυβα Galvalume είναι ένα προϊόν χάλυβα υψηλής απόδοσης επικαλυμμένο με μοναδικό55% κράμα αλουμινίου-ψευδαργύρου (55% al-zn), προσφέροντας εξαιρετικήΑντίσταση διάβρωσης, ανακλαστικότητα θερμότητας και ανθεκτικότητα. Αυτή η επικάλυψη παρέχει2-4 φορές καλύτερη προστασίααπό τον παραδοσιακό γαλβανισμένο χάλυβα, καθιστώντας το ιδανικό για σκληρά περιβάλλοντα και μακροπρόθεσμη εξωτερική χρήση.
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ψευδαργύρου (Galvalume) |
| Βασικό υλικό | Χάλυβα ψυχρής έλασης (DX51D, DX52D, κ.λπ.) |
| Βάρος επικάλυψης | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Πάχος | 0,3mm - 3,0mm |
| Πλάτος | 600mm - 1500mm |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Ομαλή, ράβδο, ανάγλυφη |
| Ιδιοσυγκρασία | T1-T5 (μαλακό έως σκληρό) |
| Διαθέσιμες επικαλύψεις | PE (πολυεστέρα), PVDF, SMP (για βελτιωμένη αντίσταση καιρού) |

Α: Το Galvalume έχει55% επικάλυψη Al-Zn, προσφέροντας καλύτερη αντίσταση στη διάβρωση, ενώ χρησιμοποιεί γαλβανισμένους χάλυβα100% ψευδάργυρος.
Α: Ναι! Δέχεταιπρο-ζωγραφισμένες επικαλύψεις (PPGI/PPGL)για βελτιωμένες επιλογές ανθεκτικότητας και χρωμάτων.
Α: Τυπικά20-30 χρόνια, ανάλογα με το περιβάλλον και το πάχος επικάλυψης.
Α: Ναι, αλλά απαιτεί κατάλληλες τεχνικές (οι αναθυμιάσεις ψευδαργύρου χρειάζονται εξαερισμό).
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Galvalume επικαλυμμένο με χαλύβδινο πηνίο AZ80 0.4-1.2mm για μεταλλική οροφή Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντων Galvalume επικαλυμμένο με χαλύβδινο πηνίο AZ80 0.4-1.2mm για μεταλλική οροφή Βασικό υλικό Χάλυβα ψυχρής έλασης (DX51D, DX52D, κ.λπ.) Επικαλυμμένο πάχος 5-20μm Τύπος επικάλ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.