Kabartmalı Galvalume Çelik Rulo Dekoratif Kaplama Ön Boyalı Galvalume Sac 1000mm
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Dekoratif kaplama için kabartmalı yüzey galvalum çelik bobini | Malzeme:: | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Notlar:: | AZ40-AZ160 | Kalınlık:: | 0.3-3.0mm |
| Yüzey:: | Çeşitli renklerde önceden boyanmış | İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Başvurular: | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar | Reçine konfeksiyonu: | Çift boyama ve çift pişirme işlemi |
| Genişliği: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya istek olarak | Yüzey Tedavisi: | Oksidasyon, kum patlatma, ayna, renk kaplı EC |
| Vurgulamak |
kaplama ön boyalı galvalume sac,ön boyalı galvalume sac 1000mm,kabartmalı ön boyalı galvalume çelik |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Malzeme | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
| Notlar | AZ40-AZ160 |
| Kalınlık | 0.3-3.0mm |
| Yüzey | Çeşitli renklerde önceden boyanmış |
| İşleme hizmeti | Bükme, kaynak, çeyizleme, kesme, yumruklama |
| Başvuru | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar |
| Reçine konfeksiyonu | Çift boyama ve çift pişirme işlemi |
| Genişlik | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya istek olarak |
| Yüzey tedavisi | Oksidasyon, kum patlatma, ayna, renk kaplı |
Hazırlıklı Galvalume Çelik Bobini, Galvalume (% 55 alüminyum,% 43.4 çinko ve% 1.6 silikon kaplama) korozyon direncini birleştiren yüksek performanslı bir çelik üründür. Bu çift katmanlı koruma, dayanıklılık ve estetiğin gerekli olduğu çatı, kaplama ve endüstriyel uygulamalar için idealdir.
Hazırlık işlemi, üretimden önce galvalum substratına bir astar ve top kat (tipik olarak polyester, PVDF veya silikon modifiye edilmiş polyester) uygulanmasını içerir. Bu, düzgün kaplama yapışması, canlı renkler ve gelişmiş hava direnci sağlar. Hazırlıklı Galvalume çeliği, uzun ömürlü, düşük bakım ve tasarım esnekliği nedeniyle inşaat, otomotiv parçaları ve aletlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Bobin ağırlığı | 3-8 ton |
| Genişlik | 800 ~ 1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşterinin örneği olarak |
| Paketleme detayları | Su geçirmez kağıt+plastik film+demir paketleme+paketleme veya müşteri isteğine göre |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli ambalaj sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emri bir hafta içinde tamamlanabilir
- Örnekler gereksinimlerinize göre verilebilir
Ürün Özellikleri
Dekoratif kaplama için kabartmalı yüzey galvalum çelik bobini Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Malzeme % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) Notlar AZ40-AZ160 Kalınlık 0.3-3.0mm Yüzey Çeşitli renklerde önceden boyanmış İşleme hizmeti Bükme, kaynak, çeyizleme, kesme, yumruklama Başvuru Çatı ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.