Gegolfde Galvalume Stalen Rol Decoratieve Bekleding Voorgelakt Galvalume Plaat 1000mm
Productdetails
| De producten noemen:: | Gegroefde oppervlakte Galvalume stalen spoel voor decoratieve bekleding | Materiaal:: | 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| kwaliteiten:: | AZ40-AZ160 | Dikte:: | 0.3-3.0 mm |
| Oppervlak:: | Voorgeverfd in verschillende kleuren | Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, punchten |
| toepassingen: | Daken, wandpanelen, industriële gebouwen | Harsconstructie: | Dubbel schilder- en bakproces |
| Breedte: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm of op aanvraag | Oppervlaktebehandeling: | Oxidatie, zandblazen, spiegel, gekleurde ec |
| Markeren |
bekleding voorgelakte galvalume plaat,voorgelakte galvalume plaat 1000mm,gegolfd voorgelakt galvalume staal |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) |
| Graden | AZ40-AZ160 |
| Dikte | 0.3-3.0 mm |
| Oppervlakte | Voorgeverfd in verschillende kleuren |
| Verwerkingsdienst | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, steken |
| Toepassingen | Daken, wandpanelen, industriële gebouwen |
| Harsconstructie | Dubbel schilderen en dubbel bakken |
| Breedte | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm of op aanvraag |
| Oppervlaktebehandeling | Oxidatie, zandblasing, spiegel, gekleurd |
De voorgeverfde Galvalume-staalspiraal is een hoogwaardig gecoat staalproduct dat de corrosiebestendigheid van Galvalume combineert (55% aluminium, 43,4% zink en 1,5% zink).6% siliciumcoating) met een vooraf aangebrachte gekleurde laklaagDeze tweelaagse bescherming maakt het ideaal voor dakbedekking, bekleding en industriële toepassingen waar duurzaamheid en esthetiek essentieel zijn.
Het verfproces omvat het aanbrengen van een primer en een bovenkleuring (meestal polyester, PVDF of silicon-gemodificeerd polyester) op het Galvalume-substraat voordat het wordt vervaardigd.Dit zorgt voor een gelijkmatige coatingslijmVoorgeverfde Galvalume staal wordt veel gebruikt in de bouw, auto-onderdelen en apparaten vanwege zijn lange levensduur, onderhoudsarme,en ontwerpflexibiliteit.
| Oppervlaktecoating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Gewicht van de spoel | 3-8 ton |
| Breedte | 800 tot 1250 mm |
| Kleur | Alle RAL-codes of als monster van de klant |
| Verpakkingsgegevens | Waterdicht papier+plastiekfolie+ijzeren verpakking+binding of op verzoek van de klant |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC om de kwaliteit van het product te waarborgen.
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilige verpakkingen
- Een proefbevel kan binnen een week worden afgerond.
- Monsters kunnen worden geleverd volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
Gepronkte oppervlakte galvalume staal spoel voor decoratieve bekleding Productspecificaties Aantekening Waarde Materiaal 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) Graden AZ40-AZ160 Dikte 0.3-3.0 mm Oppervlakte Voorgeverfd in verschillende kleuren Verwerkingsdienst Buigwerk, lassen, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.