Parmak İzi Bırakmaz Ön Boyalı Galvalume Çelik Rulo AZ40 - AZ160 Ön Boyalı Galvalume Sac
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Cihaz panelleri için ön plana çıkmış galvalume bobini önleme | Malzeme:: | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Notlar:: | AZ40-AZ160 | Kalınlık:: | 0.3-3.0mm |
| Yüzey:: | Çeşitli renklerde önceden boyanmış | İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, çeyizleme, kesme, yumruklama |
| Başvuru: | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar | Reçine konfeksiyonu: | Çift boyama ve çift pişirme işlemi |
| Genişlik: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya istek olarak | Yüzey tedavisi: | Oksidasyon, kum patlatma, ayna, renk kaplı EC |
| Vurgulamak |
ön boyalı galvalume çelik rulo az40,az160 ön boyalı galvalume sac,parmak izi bırakmaz ön boyalı galvalume çelik rulo |
||
Ürün Tanımı
| Ürünler Adı: | Cihaz panelleri için ön plana çıkmış galvalume bobini önleme |
|---|---|
| Malzeme: | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
| Notlar: | AZ40-AZ160 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
| Yüzey: | Çeşitli renklerde önceden boyanmış |
| İşleme hizmeti | Bükme, kaynak, çeyizleme, kesme, yumruklama |
| Başvuru | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar |
| Reçine konfeksiyonu | Çift boyama ve çift pişirme işlemi |
| Genişlik | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya istek olarak |
| Yüzey tedavisi | Oksidasyon, kum patlatma, ayna, renk kaplı EC |
Cihaz panelleri için ön plana çıkmış galvalume bobini önleme
Hazırlık Galvalume Çelik Bobinkorozyon direncini birleştiren yüksek performanslı bir çelik üründürGalvalume (% 55 alüminyum,% 43.4 çinko ve% 1.6 silikon kaplama)önceden uygulanmış renkli bir boya katmanı ile. Bu çift katmanlı koruma, dayanıklılık ve estetiğin gerekli olduğu çatı, kaplama ve endüstriyel uygulamalar için idealdir.
.hazırlık süreciFabrikasyondan önce Galvalume substratına bir astar ve top kat (tipik olarak polyester, PVDF veya silikon modifiye edilmiş polyester) uygulanmasını içerir. Bu, düzgün kaplama yapışması, canlı renkler ve gelişmiş hava direnci sağlar. Hazırlıklı Galvalume çeliği, uzun ömürlü, düşük bakım ve tasarım esnekliği nedeniyle inşaat, otomotiv parçaları ve aletlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Ürünler Adı | hazırlanmış galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Malzeme | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
| Ödeme süresi | % 30 t/t depozit olarak,% 70 denge |
| Yüzey tedavisi | Çeşitli renklerde önceden boyanmış |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Notlar | AZ40-AZ160 |
| Bobin ağırlığı | 3-8 ton |
| Kalınlık | 0.18-2.0mm |
| Genişlik | 800 ~ 1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşterinin örneği olarak |
| Uzunluk | Bobin veya müşterinin isteği olarak |
| Paketleme detayları | Su geçirmez kağıt+plastik film+demir paketleme+paketleme veya müşteri isteğine göre. |
| Teslimat süresi | Depozito aldıktan 15-25 gün sonra |

- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her işlem, her ürünün kalitesini sigortalayan sorumlu QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her ambalajı güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emri bir hafta içinde yapılabilir
- Örnekler gereksinimleriniz olarak sağlanabilir
Ürün Özellikleri
Önleme önleme hazırlıklı galvalum çelik bobin AZ40 - AZ160 Ön Boyalı Galvalume Sac Ürün özellikleri Ürünler Adı: Cihaz panelleri için ön plana çıkmış galvalume bobini önleme Malzeme: % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) Notlar: AZ40-AZ160 Kalınlık: 0.3-3.0mm Yüzey: Çeşitli renklerde önceden ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.