Aerosol Elektrolitik Teneke Plağı 0.2mm - 0.6mm Kapaklar İçin Teneke Çelik Yaprak
Product Details
| Ürün Adı:: | Kapaklar için aerosol elektrolitik kalay 0.2mm-0.6mm | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Paket:: | ince plastik film + paslanmaz kağıt + metal kapak + metal açılar + kayışlar + paletler |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
Aerosol Elektrolitik Teneke Plağı 0.2mm,Elektrolitik teneke plaka 0.6mm,Kapaklar için teneke çelik levha |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı | Kapaklar için Aerosol Elektrolitik Tinplate 0.2mm-0.6mm |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel |
| Yüzey Dönüşümü | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kullanımı | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Paket | İnce plastik film + pas geçirmez kağıt + metal kapak + metal açılar + kemerler + paletler |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
- Korozyona direnci:Teneke katmanı altta yatan çelikleri pastan ve kimyasal reaksiyonlardan korur.
- Güç ve şekillendirilebilirlik:Yapısal bütünlüğünü kaybetmeden çeşitli kaplara dönüştürülebilir.
- Bariyer Koruması:Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmamasını önler.
- Geri dönüştürülebilirlik:Kalitesini kaybetmeden %100 geri dönüştürülebilir, sürdürülebilirlik çabalarını destekler.
- Estetik çekiciliği:Parlak yüzey yüksek kaliteli baskı ve markalama için olanak sağlar.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her süreç
- Profesyonel paketleme ekipleri her paketlemeyi güvende tutmak için
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- İhtiyaçlarına göre örnekler sağlanabilir.
Product Highlights
Kapaklar için Aerosol Elektrolitik Tinplate 0.2mm-0.6mm Ürün Özellikleri Ürün Adı Kapaklar için Aerosol Elektrolitik Tinplate 0.2mm-0.6mm Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0...
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Başvuru Domates salçası kutuları, meyve kutuları...
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18 mm - 0.8 mm Konserve için kaplamamış çelik teneke plaka
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı Metal ...
0.2mm - 0.8mm Elektrolitik Teneke Plağı Aerosol Kutuları İçin Elektrolitik Teneke Ön Kaplama Çelik
Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Kalınlık 0...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.