Αερολυπτική ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο 0,2 mm - 0,6 mm φύλλο από κασσίτερο από χάλυβα για τα καπάκια
Product Details
| Ονομασία του προϊόντος:: | Αερολυπτική Ηλεκτρολυτική Χάλυβα 0.2mm-0.6mm για Κλείσματα | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Συσκευή:: | λεπτή πλαστική ταινία + αντισκωρικό paper+metal cover+metal angles+straps+pallets |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Αερολυπτική ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο 0,2 mm,Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0 |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρολυτική πλατφόρμα αεροζόλ 0.2mm-0.6mm για καπάκια |
| Επίστρωση κασσίτερου | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή προσαρμοσμένο |
| Φινίρισμα επιφάνειας | B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) |
| Χρήση | Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα δοχεία, κασσίτερο κουτί κασσίτερου |
| Πάχος | 0.15-0.50mm |
| Πακέτο | Λεπτή πλαστική μεμβράνη + χαρτί από σκουριά + μεταλλικό κάλυμμα + μεταλλικές γωνίες + ιμάντες + παλέτες |
| Πρότυπο | Jis din astm gb en aisi |
| Σκληρότητα | T1-T5, DR9, DR8 |
- Αντίσταση διάβρωσης:Το στρώμα κασσίτερου προστατεύει τον υποκείμενο χάλυβα από σκουριά και χημικές αντιδράσεις.
- Δύναμη και μορφοποιημένη:Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάσει τη δομική ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμού:Αποτρέπει το οξυγόνο και την υγρασία από την καταστροφή των τροφίμων και των ποτών.
- Ανακυκλιμότητα:100% ανακυκλώσιμη χωρίς να χάσει την ποιότητα, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Αισθητική έκκληση:Η λαμπερή επιφάνεια επιτρέπει την εκτύπωση και την επωνυμία υψηλής ποιότητας.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση ή πηνίο πελάτη |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Πρότυπο | Jis din astm gb en aisi |
| Υλικό | Κύριε, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, φωτεινό, χρυσό λακαρισμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και οποιοδήποτε άλλο δοχείο |
| Συσκευασία | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
- Πρωταρχική ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλες εξαιρετικές εμπειρίες με υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία που ελέγχεται από το υπεύθυνο QC για να εξασφαλίσει την ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για να διατηρήσουν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μία εβδομάδα
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Product Highlights
Ηλεκτρολυτική πλατφόρμα αεροζόλ 0.2mm-0.6mm για καπάκια Προδιαγραφές προϊόντων Όνομα προϊόντος Ηλεκτρολυτική πλατφόρμα αεροζόλ 0.2mm-0.6mm για καπάκια Επίστρωση κασσίτερου 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή προσαρμοσμένο Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) Χρήση Μεταλλικέ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος 0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Επιφάνεια Φωτεινή, πέτρα, ματ, ...
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Εφαρμογή Κονσε...
Ηλεκτρολυτική φέτα από κασσίτερο τροφίμων 0,18 mm - 0,8 mm για κονσέρβες
Τροφίμων ηλεκτρολυτικών κασσίτερων 0.18mm-0.8mm για δοχεία Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος Τροφίμων ηλεκτρολυτικών κασσίτερων 0.18mm-0.8mm για δοχεία Επίστρωση κασσίτερου 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή προσαρμοσμένο Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημέν...
0.2 mm έως 0,8 mm Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου Ηλεκτρολυτικό προχρωματισμένο χάλυβα με κασσίτερο για κονσέρβες αερολύματος
0,2mm-0,8mm ηλεκτρολυτικό κασσίτερο για δοχεία αερολύματος Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος 0,2mm-0,8mm ηλεκτρολυτικό κασσίτερο για δοχεία αερολύματος Υλικό SPCC, κ. Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) Χρήση Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.