Aerosol elektrolytische tinplaat 0,2 mm - 0,6 mm tin staalplaat voor deksels
Product Details
| Productnaam:: | Aerosol elektrolytische tinplate 0,2 mm-0,6 mm voor deksels | Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Verpakking:: | dunne plastic film + rust-proof paper+metal cover+metal angles+straps+pallets |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
Aerosol elektrolytische tinplaat 0,2 mm,Elektrolytische tinplaat 0 |
||
Productomschrijving
| Productnaam | Aerosol elektrolytische tinplate 0,2 mm-0,6 mm voor deksels |
| Zinnenkleding | 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. |
| Oppervlakte afwerking | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Gebruik | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Dikte | 0.15-0.50 mm |
| Pakket | Kleine plastic folie + roestvrij papier + metalen bekleding + metalen hoeken + banden + pallets |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
- Corrosiebestendigheid:De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en vormbaarheid:Kan worden gevormd in verschillende containers zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming:Het voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid:100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, ter ondersteuning van duurzaamheidsinspanningen.
- Esthetische aantrekkingskrachtEen glanzend oppervlak maakt het mogelijk om van hoge kwaliteit af te drukken en een merk te maken.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC om de kwaliteit van het product te waarborgen.
- Professionele verpakkingsteams om elke verpakking veilig te houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd volgens uw vereisten
Product Highlights
Aerosol elektrolytische tinplate 0,2 mm-0,6 mm voor deksels Productspecificaties Productnaam Aerosol elektrolytische tinplate 0,2 mm-0,6 mm voor deksels Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver) Gebruik Metalen verpakkingen, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.