Akü kabuğu Elektrolitik Teneke Plağı 0.3mm - 1.0mm Elektro Teneke
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Pil kabuğu elektrolitik kalay plakası 0.3mm-1.0mm | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Paket:: | ince plastik film + paslanmaz kağıt + metal kapak + metal açılar + kayışlar + paletler |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
Pil Kabuklu elektrolitik teneke plaka,elektrolitik teneke plaka 0.3mm,1.0mm elektrikli teneke |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | Pil Kabuğu Elektrolitik Kalay Plaka 0.3mm-1.0mm |
|---|---|
| Kalay Kaplama: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Veya Özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlemi: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) |
| Kullanım Alanları: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke Kutu Teneke Kutu |
| Kalınlık: | 0.15-0.50mm |
| Paket: | İnce Plastik Film + Paslanmaz Kağıt + Metal Kapak + Metal Açılar + Kayışlar + Paletler |
| Standart: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik: | T1-T5, DR9, DR8 |
Pil Kabuğu Elektrolitik Kalay Plaka 0.3mm-1.0mm
Teneke ambalaj için tercih edilen bir malzeme yapan çeşitli benzersiz özellikler sunar:
- Korozyon Direnci: Kalay tabakası, alttaki çeliği pas ve kimyasal reaksiyonlardan korur.
- Mukavemet ve Şekillendirilebilirlik: Yapısal bütünlüğünü kaybetmeden çeşitli kaplara şekillendirilebilir.
- Bariyer Koruması: Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmasını engeller.
- Geri Dönüşüm: Teneke, kalite kaybı olmadan %100 geri dönüştürülebilir, sürdürülebilirlik çabalarını destekler.
- Estetik Çekicilik: Parlak yüzeyi, yüksek kaliteli baskı ve markalaşmaya olanak tanır.
Bu avantajlar, tenekeyi gıda, kozmetik ve kimyasallar gibi endüstrilerde vazgeçilmez hale getirir.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimine veya rulo halinde |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Kalay kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Yüzey | Taş, Parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her ürünün kalitesini garanti eden, sorumlu QC tarafından her işlem kontrol edilecektir
- Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- Numuneler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
Pil Kabuğu Elektrolitik Kalay Plaka 0.3mm - 1.0mm Elektro Kalay Ürün Özellikleri Ürün Adı: Pil Kabuğu Elektrolitik Kalay Plaka 0.3mm-1.0mm Kalay Kaplama: 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Veya Özelleştirilmiş Yüzey İşlemi: B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) Kullanım Alanları: Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.