Κέλυφος μπαταρίας ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0,3mm - 1,0mm Electro Tin
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0,3 mm-1,0 mm | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Συσκευή:: | λεπτή πλαστική ταινία + αντισκωρικό paper+metal cover+metal angles+straps+pallets |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Θήκη μπαταρίας ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροπλάκα,ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροπλάκα 0,3mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0,3 mm-1,0 mm |
|---|---|
| Επικάλυψη από κασσίτερο: | 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα |
| Επιφάνεια: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) |
| Χρήση: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος: | 0.15-0.50mm |
| Συσκευή: | Πλαστική ταινία + ανθεκτικό στην σκουριά χαρτί + μεταλλικό κάλυμμα + μεταλλικές γωνίες + ιμάντες + παλέτες |
| Κανονισμός: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα: | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0,3 mm-1,0 mm
Τσιμέντοδιαθέτει διάφορες μοναδικές ιδιότητες που το καθιστούν προτιμώμενο υλικό για συσκευασία:
- Αντίσταση στη διάβρωση: Το στρώμα από κασσίτερο προστατεύει το υποκείμενο χάλυβα από σκουριά και χημικές αντιδράσεις.
- Δύναμη και Μορφωτότητα: Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάνεται η δομική ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμών: Αποτρέπει το οξυγόνο και την υγρασία από το να χαλάσουν τα τρόφιμα και τα ποτά.
- Ανακυκλωσιμότητα: Η κασσίτερος είναι 100% ανακυκλώσιμη χωρίς απώλεια ποιότητας, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Η αισθητική έκκληση: Η γυαλιστερή επιφάνεια του επιτρέπει υψηλής ποιότητας εκτύπωση και εμπορική σήμανση.
Αυτά τα πλεονεκτήματα καθιστούν το κασσίτερο απαραίτητο σε βιομηχανίες όπως τα τρόφιμα, τα καλλυντικά και τα χημικά.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης από κασσίτερο | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφένια |
| Εφαρμογή | Χημικές κονσέρβες, κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες τσαγιού και άλλες κονσέρβες |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που κρατούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται ως απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ηλεκτρολυτικό κασσίτερο 0,3 mm - 1,0 mm Προδιαγραφές προϊόντος Ονομασία του προϊόντος: Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου 0,3 mm-1,0 mm Επικάλυψη από κασσίτερο: 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα Επιφάνεια: Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) Χρήση: Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.