Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Rulo 430 440 Sıcak Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Sac Rulo Dubleks
Ürün Detayları
| Ürün Adı: | Toptan Yüksek Kaliteli 304 Sıcak Haddelenmiş Düz Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Bobin Fiyatı Ton başına | Standart: | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
|---|---|---|---|
| Sınıf: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, vb. | Kategoriler: | Östenitik, Ferritik, Martensitik, Dubleks, Soğuk haddelenmiş, Sıcak haddelenmiş |
| Yüzey Tedavisi: | Fırçalanmış, yansıtılmış, kumlu, kabartmalı, titanyum kaplama vb. | paketleme yöntemi: | Su geçirmez kağıt fumigated ahşap palet ahşap kutu, vb. |
| Yüzey: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, vb. | ||
| Vurgulamak |
Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Rulo 430,sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik rulo 440,304 paslanmaz çelik sac rulo Dubleks |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Standart | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Seviye | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, vb. |
| Kategori | Östenitik, ferritik, martensitik, dubleks, soğuk haddelenmiş, sıcak rulo |
| Yüzey tedavisi | Fırçalanmış, yansıtılmış, kumlu, kabartmalı, titanyum kaplama vb. |
| Paketleme yöntemi | Su geçirmez kağıt, fumigated ahşap palet, ahşap kutu, vb. |
| Yüzey | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, vb. |
Paslanmaz çelik bobinlerimiz iki birincil yöntemle üretilmiştir: sıcak haddeleme ve soğuk haddeleme, kalınlık 0.3-4 mm arasında değişiyor. Soğuk haddelenmiş çelik, sıcak haddelenmiş alternatiflere kıyasla üstün hassasiyet, daha pürüzsüz yüzeyler ve gelişmiş mekanik özellikler sunar.
Soğuk yuvarlanan çelik, müşterilere teslimattan önce optimum kalite sağlamak için tavlama, turşu ve yüzey yumuşatma işlemlerine uğrar.
| Ürün adı | Paslanmaz çelik bobin/tabaka/plaka/şerit; Inox çelik bobini/tabaka/plaka/şerit |
|---|---|
| Kalınlık | 0.1-3.0mm (bobin); 3.0-50mm (plaka) |
| Genişlik | 100-2000mm |

Ürün Özellikleri
Toptan Yüksek Kaliteli 304 Sıcak Haddelenmiş Düz Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Bobin Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Standart JIS, ASTM, AS, EN, GB Seviye 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, vb. Kategori Östenitik, ferritik, martensitik, dubleks, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.