Węzeł szczotkowany ze stali nierdzewnej 430 440 Walcowany na gorąco 304 Węzeł dupleks ze stali nierdzewnej
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | Hurtowa wysokiej jakości 304 gorąco z płaską cewką cewki ze stali nierdzewnej za tonę | Standard: | Jis, Astm, as, en, gb |
|---|---|---|---|
| Klasa: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. | Kategoria: | Austenityczne, ferrytyczne, martenzytyczne, duplex, walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Obsługa powierzchni: | Szczotkowane, lustrzane, piaskowane, wytłaczane, tytanowe itp. | Metoda pakowania: | Wodoodporna papierowa drewniana paleta paletowa itp. |
| Powierzchnia: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K itd. | ||
| Podkreślić |
Węzeł szczotkowany ze stali nierdzewnej 430,ciepłowalcowana cewka ze stali nierdzewnej 440,Węzeł z blachy ze stali nierdzewnej 304 Duplex |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Standard | Jis, Astm, as, en, gb |
| Stopień | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. |
| Kategoria | Austenityczne, ferrytyczne, martenzytyczne, dupleksowe, na zimno, zwinięte na gorąco |
| Obróbka powierzchniowa | Szczotkowane, lustrzane, piaskowane, wytłaczane, tytanowe itp. |
| Metoda pakowania | Wodoodporna papier, fumigowana drewniana paleta, drewniana pudełko itp. |
| Powierzchnia | N0.1, N0.2, N0.3, N0,4, N0,5, N0,6, N0,7, N0,8, 2d, 2b, HL, BA, 6K, 8K itp. |
Nasze cewki ze stali nierdzewnej są wytwarzane dwiema podstawowymi metodami: walcowanie na gorąco i na zimno, o grubości od 0,3-4 mm. Zimno stalowa stal oferuje doskonałą precyzję, gładsze powierzchnie i ulepszone właściwości mechaniczne w porównaniu z alternatywami z na gorąco.
Stala walcowana na zimno przechodzi procesy wyżarzania, marynowania i wygładzania powierzchni, aby zapewnić optymalną jakość przed dostawą do klientów.
| Nazwa produktu | Cewka ze stali nierdzewnej/arkusz/płyta/pasek; Cewka stalowa/arkusz/pasek/pasek |
|---|---|
| Grubość | 0,1-3,0 mm (cewka); 3,0-50 mm (płyta) |
| Szerokość | 100-2000 mm |

Najważniejsze cechy produktu
Hurtownia wysokiej jakości cewka ze stali nierdzewnej z płaską stalową stalową 304 Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Standard Jis, Astm, as, en, gb Stopień 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. Kategoria Austenityczne, ferrytyczne, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.