ASTM Galwanizowana tablica stalowa Z60 Z120 Galwanizowana tablica żelaza
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | ASTM A283 Żelazna blacha metalowa Z60 Z120 Platy dobrej jakości | Stopień:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Usługa przetwarzania:: | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Cynkowanie:: | Z30-275g | blaszka:: | Duże Średnie Małe Zero |
| Próbka:: | Dostępne | Okres handlu:: | EXW FOB CIF CFR |
| Podkreślić |
astm blachy z ocynkowanego żelaza,astm blacha stalowa ocynkowana,z60 blachy żelaza ocynkowanego |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | ASTM A283 Galwanizowany blacha stalowa Z60 Z120 Dobra jakość płyta |
| Stopień | SGCC /GX51D |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie |
| Aplikacja | Metalowe opakowanie, puszki z jedzeniem, malowane puszki, pudą puszki puszki |
| Powłoka cynku | Z30-275G |
| Blaszka | Duży średnia małe zero |
| Próbka | Dostępny |
| Termin handlowy | Exw fob CIF CFR |
Stal ocynkowana oferuje wyjątkową odporność na długowieczność i korozję, chociaż powłoka może odczuwać odpryskiwanie lub pękanie pod dużym uderzeniem. To sprawia, że idealnie nadaje się do aplikacji wymagających trwałości, takich jak ochronne piętra dla witryn sklepowych.
Galwanizacja gorącego zanurzenia zapewnia długotrwałą, opłacalną ochronę korozji. Stal można pomalować w celach estetycznych, kamuflażu, oznaczeń bezpieczeństwa lub przedłużenia żywotności serwisowej struktury.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Standard | Jis jako en astm |
| Stopień | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Powłoka cynku | 30-275 g/m² |
| Grubość | 0,125 mm do 3,5 mm lub dostosowane |
| Szerokość | 600-2000 mm lub dostosowane |
| Waga cewki | 3 tony do 6 ton |
| ID cewki | 508 mm lub 610 mm |
| Obróbka powierzchniowa | UNIBLE, suchy, pasywacja chromianu, niechromiański pasywnie |
| Blaszka | Zwykła plangle, minimalna plamka, duża plangal, zerowa plamka |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
Nasza firma jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w produktach PPGI/PPGL/GI/GL.
- Produkty najwyższej jakości w rozsądnych cenach
- Obszerne doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Ścisłe procesy kontroli jakości dla każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
W przypadku zamówień ≤ 1000 USD: 100% płatności z góry. W przypadku zamówień> 1000 USD: 30% t/t z góry, saldo płatne w stosunku do BL kopii lub LC na widoku.
Jako producent fabryki oferujemy wysoce konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania określonych cytatów.
Czasy dostawy różnią się w zależności od produktu, przy czym wszystkie zamówienia są przetwarzane tak szybko, jak to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości. Zazwyczaj dostawa odbywa się w ciągu 5 dni po otrzymaniu depozytów.
Najważniejsze cechy produktu
ASTM A283 Galwanizowany blacha stalowa Z60 Z120 Dobra jakość płyta Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu ASTM A283 Galwanizowany blacha stalowa Z60 Z120 Dobra jakość płyta Stopień SGCC /GX51D Usługa przetwarzania Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie Aplikacja Metalowe opakowanie, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.