ASTM Γαλβανισμένη Πλάκα Χάλυβα Z60 Z120 Γαλβανισμένο Φύλλο Σιδήρου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | ASTM A283 Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα Χάλυβα Z60 Z120 Πλάκα καλής ποιότητας | Αξία:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Συγκόλληση, διάτρηση, κοπή, κάμψη | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | Z30-275g | πούλια:: | Μεγάλο μέσο μικρό μηδέν |
| Δείγμα:: | Διαθέσιμο | Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής:: | EXW FOB CIF CFR |
| Επισημαίνω |
ASTM γαλβανισμένο φύλλο σιδήρου,αστμ πλακέτα από γαλβανισμένο χάλυβα,Z60 γαλβανισμένο φύλλο σιδήρου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | ASTM A283 Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα Χάλυβα Z60 Z120 Πλάκα καλής ποιότητας |
| Αξία | ΣΧΕ/GX51D |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Ζυθοποιία, τριβή, κοπή, κάμψη |
| Εφαρμογή | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Z30-275g |
| Σπαγγάλι | Μεγάλο Μεσαίο Μικρό Μηδέν |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW FOB CIF CFR |
Ο γαλβανισμένος χάλυβας προσφέρει εξαιρετική μακροζωία και αντοχή στη διάβρωση, αν και η επίστρωση μπορεί να υποστεί θραύσματα ή ρωγμές υπό βαριά επίθεση.Αυτό το καθιστά ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν αντοχή, όπως τα προστατευτικά στήλη για τις βιτρίνες των καταστημάτων λιανικής.
Το χάλυβα μπορεί να βαφτεί για αισθητικούς σκοπούς, καμουφλάζ, σήματα ασφαλείας ή για να παρατείνει τη διάρκεια ζωής της δομής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος | JIS AS EN ASTM |
| Αξία | Q195 Q235 Q345 ΣΓΚΣ ΣΓΚΣ ΣΓΚ340 ΣΓΚ400 ΣΓΚ440 ΣΓΚ490 ΣΓΚ570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Δάχος | 0.125 mm έως 3,5 mm ή προσαρμοσμένα |
| Διάμετρο | 600-2000mm ή προσαρμοσμένα |
| Βάρος της τροχιάς | 3 έως 6 τόνους |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Μη πετρελαϊκό, ξηρό, χρωματοποιημένο, μη χρωματοποιημένο |
| Σπαγγάλι | Κανονικό Σπάνγκελ, ελάχιστο Σπάνγκελ, μεγάλο Σπάνγκελ, μηδενικό Σπάνγκελ |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 ημέρες |
Η εταιρεία μας είναι επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε προϊόντα PPGI/PPGL/GI/GL.
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε εύλογες τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρές διαδικασίες ελέγχου ποιότητας για κάθε προϊόν
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Για παραγγελίες ≤ 1000 δολάρια ΗΠΑ: 100% προκαταβολή. Για παραγγελίες > 1000 δολάρια ΗΠΑ: 30% T/T προκαταβολή, υπόλοιπο προς πληρωμή έναντι αντιγράφου BL ή LC κατά την προβολή.
Ως κατασκευαστής απευθείας από το εργοστάσιο, σας προσφέρουμε πολύ ανταγωνιστικές τιμές.
Οι χρόνοι παράδοσης ποικίλλουν ανάλογα με το προϊόν, με όλες τις παραγγελίες να επεξεργάζονται όσο το δυνατόν γρηγορότερα, διατηρώντας ταυτόχρονα τα πρότυπα ποιότητας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
ASTM A283 Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα Χάλυβα Z60 Z120 Πλάκα καλής ποιότητας Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος ASTM A283 Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα Χάλυβα Z60 Z120 Πλάκα καλής ποιότητας Αξία ΣΧΕ/GX51D Υπηρεσία επεξεργασίας Ζυθοποιία, τριβή, κοπή, κάμψη Εφαρμογή Μεταλλική συσκευασία...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.