Blacha stalowa ocynkowana Q345 1220 x 2440mm HP, blacha stalowa walcowana na gorąco
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Chińska płytka galwanizowana podgrzewana 1220*2440mm | Stopień:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Usługa przetwarzania:: | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Cynkowanie:: | Z30-275g | blaszka:: | Duże Średnie Małe Zero |
| Próbka:: | Dostępne | Okres handlu:: | EXW FOB CIF CFR |
| Podkreślić |
Blacha stalowa ocynkowana Q345,Blacha stalowa ocynkowana HP,Blacha stalowa walcowana na gorąco HP |
||
Opis produktu
| Nazwa produktu: | Chińska blacha metalowa ocynkowana ogniowo 1220*2440mm, srebrna powierzchnia |
|---|---|
| Gatunek: | SGCC /GX51D |
| Usługa przetwarzania: | Spawanie, dziurkowanie, cięcie, gięcie |
| Zastosowanie: | Opakowania metalowe, puszki do żywności, puszki malowane, puszki |
| Powłoka cynkowa: | Z30-275g |
| Spangle: | Duży, średni, mały, zero |
| Próbka: | Dostępna |
| Warunki handlowe: | EXW Fob CIF CFR |
Pomimo swojej trwałości i odporności na korozję, powłoki galwaniczne nadal podlegają odpryskiwaniu, pękaniu i podobnym uszkodzeniom. Używanie go na słupkach przeznaczonych do ochrony witryn sklepowych przed uszkodzeniami pojazdów może oznaczać wiele wgnieceń, zadrapań i odprysków.
Cynkowanie ogniowe samo w sobie jest długotrwałym, opłacalnym sposobem ochrony przed korozją. Jednak stal ocynkowana może być malowana z następujących powodów: dodanie koloru dla celów estetycznych, kamuflażu lub bezpieczeństwa. zwiększenie ekonomicznej żywotności konstrukcji.
| Nazwa produktu | Dekoracyjna blacha stalowa ocynkowana walcowana na gorąco i na zimno o grubości 2 mm 4 mm |
|---|---|
| Standard | JIS AS EN ASTM |
| Gatunek |
Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Powłoka cynkowa | 30-275g/m2 |
| Grubość | 0,125 mm do 3,5 mm lub dostosowana |
| Szerokość | 600-2000 mm lub dostosowana |
| Waga cewki | 3 tony do 6 ton |
| ID cewki | 508 mm lub 610 mm |
| Obróbka powierzchniowa | Unoil, Dry, Chromate Passivated, Non-chromate Passivated |
| Spangle | Regular Spangle, minimum Spangle, Large Spangle, Zero Spangle |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenie w obsłudze posprzedażnej
- Każdy proces zostanie sprawdzony przez odpowiedzialną kontrolę jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
- Zamówienie próbne może być zrealizowane w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Państwa wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Płyta stalowa ocynkowana 1220 X 2440mm Q345, płyta stalowa walcowana na gorąco Hp Specyfikacje produktu Nazwa produktu: Chińska blacha metalowa ocynkowana ogniowo 1220*2440mm, srebrna powierzchnia Gatunek: SGCC /GX51D Usługa przetwarzania: Spawanie, dziurkowanie, cięcie, gięcie Zastosowanie: ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.