Az120 Az150 Blacha ocynkowana wstępnie malowana do budownictwa, powlekana Ppgi, kolor czerwony
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Ral 9012 Wstępnie malowana galwanizowana stalowa cewka Falista stalowa cewka ASTM PPGI | Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Powierzchnia: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Zastosowanie: | Budynek \ Construction \ Roofing \ faliste | Obsługa powierzchni: | Pokryty |
| Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie | ||
| Podkreślić |
az150 blacha ocynkowana wstępnie malowana,Budowa cewki powlekanej Ppgi,blacha ocynkowana wstępnie malowana do budownictwa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktów | RAL 9012 Omówioną stalową cewkę ocynkowaną cewkę stalową ASTM PPGI |
| Szerokość | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
| Kolor | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor |
| Obróbka powierzchniowa | Pokryty |
| Powłoka cynku | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Aplikacja | Budynek, budownictwo, dachowe, faliste |
| Szczegóły opakowania | Dostosowane opakowanie |
Cewka pokryta kolorami ma lekki, atrakcyjny wygląd i doskonałe właściwości antykorozyjne. Gotowy do bezpośredniego przetwarzania, dostępny w standardowych kolorach, w tym szary, biały, morski i ceglany czerwony. Głównie wykorzystywane w reklamie, budownictwie, urządzeniach domowych, urządzeniach elektrycznych, mebli i branżach transportowych.
Cewka stalowa ocynkowana jest szczególnie odpowiednia do zastosowań dachowych ze względu na powłokę odporną na pogodę. Naturalny odporność na rdzę i korozję sprawia, że jest idealny do użytku na zewnątrz. Dostępne w różnych wymiarach w celu spełnienia różnych wymagań projektu.
| Stopień | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Termin płatności | 30% t/t jako depozyt, 70% saldo |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane/uporządkowane ocynkowane |
| Powłoka powierzchniowa | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powłoka cynku | 30G do 275 g/㎡ |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Grubość | 0,18-2,0 mm |
| Opcje kolorów | Cały kod RAL lub jako próbka klienta |
| Szczegóły pakowania | Wodoodporny papier + folia plastikowa + pakowanie żelaza + pakowanie lub zgodnie z żądaniem klienta |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Obszerne doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Każdy proces sprawdzony według kontroli jakości, aby zapewnić jakość produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
RAL 9012 Omówioną stalową cewkę ocynkowaną cewkę stalową ASTM PPGI Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktów RAL 9012 Omówioną stalową cewkę ocynkowaną cewkę stalową ASTM PPGI Szerokość 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Kolor Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor Obróbka ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.