Az120 Az150 Προβαμμένο Γαλβανισμένο Πηνίο Κτιρίου Επικαλυμμένο Ppgi Κόκκινο Χρώμα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Ral 9012 προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα χάλυβα ζαρωμένη σπείρα ASTM PPGI | Πλάτος:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο/Μαύρο/Λευκό/Γκρι/Χρώμα Ral | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Έλξη, Ποντίκι, Κόψιμο, Σκύλισμα, Αποστροφή |
| Εφαρμογή: | Κτίριο \ Κατασκευή \ Σκεπή | Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
| Πληροφορίες συσκευασίας:: | Προσαρμοσμένη συσκευασία | ||
| Επισημαίνω |
az150 προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο,Κατασκευή επικάλυψης Ppgi,προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο κτιρίου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | RAL 9012 Προεπιλογής γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο κυματοειδές πηνίο χάλυβα ASTM PPGI |
| Πλάτος | 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm |
| Χρώμα | Κόκκινο/μπλε/πράσινο/μαύρο/άσπρο/γκρι/ral χρώμα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επικαλυμμένος |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Συγκόλληση, διάτρηση, κοπή, κάμψη, απόσπαση |
| Εφαρμογή | Κτίριο, κατασκευή, στέγες, κυματοειδή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
Το πηνίο επικαλυμμένου χρώματος διαθέτει ελαφρύ βάρος, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετικές ιδιότητες κατά του διάσημο. Έτοιμο για άμεση επεξεργασία, διαθέσιμη σε τυπικά χρώματα, όπως γκρι, λευκό, θαλασσινό μπλε και κόκκινο τούβλο. Χρησιμοποιείται κυρίως στη διαφήμιση, την κατασκευή, τις οικιακές συσκευές, τον ηλεκτρικό εξοπλισμό, τα έπιπλα και τις βιομηχανίες μεταφορών.
Το γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για εφαρμογές στέγης λόγω της επικάλυψης ανθεκτικής στο καιρό. Η φυσική αντοχή στη σκουριά και στη διάβρωση το καθιστά ιδανικό για υπαίθρια χρήση. Διατίθεται σε διάφορες διαστάσεις για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων έργου.
| Βαθμός | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Όρο πληρωμής | 30% T/T ως κατάθεση, ισορροπία 70% |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλβανισμένη με επικάλυψη/προετοιμασμένη |
| Επιφανειακή επικάλυψη | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | 30g έως 275g/㎡ |
| Βάρος πηνίου | 3-8 τόνοι |
| Πάχος | 0.18-2.0mm |
| Επιλογές χρωμάτων | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Αδιάβροχο χαρτί + πλαστική μεμβράνη + συσκευασία σιδήρου + δέσμες ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά τη λήψη κατάθεσης |
- Πρωταρχική ποιότητα και λογική τιμή
- Εκτεταμένη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία που ελέγχεται από τον ποιοτικό έλεγχο για να εξασφαλίσει την ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας εξασφαλίζοντας ασφαλή μεταφορά
- Οι δοκιμαστικές παραγγελίες ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Προσαρμοσμένα δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
RAL 9012 Προεπιλογής γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο κυματοειδές πηνίο χάλυβα ASTM PPGI Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντων RAL 9012 Προεπιλογής γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο κυματοειδές πηνίο χάλυβα ASTM PPGI Πλάτος 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm Χρώμα Κόκκινο/μπλε/πράσινο/μαύρο/άσπρο/γκρι...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.