2 mm epoxy gecoate aluminium spoel voor binnenversiering
Product Details
| De producten noemen:: | 2 mm aluminium spoel met epoxycoating | Breedte:: | 800-2200 mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Oppervlaktebehandeling:: | Gecoat |
| Woedeaanval: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H26, H32, H34 enz. | Oppervlakteafwerking: | Coating |
| Coating: | PVDF, PE, epoxy van voedingskwaliteit | Dikte: | 0,1-2,0 mm |
| Verpakkingsdetails:: | Standaard exportverpakking (PVC + waterdicht papier + zeewaardige houten verpakking). | ||
| Markeren |
2 mm aluminium spoel,Epoxy-gecoate aluminium spoel,Aluminium spoel voor interieurversiering |
||
Productomschrijving
-
legering: AA1100 (Al ≥99,0%, Fe ≤1,0%, Si ≤0,95%).
-
Opties voor coating:
-
PVDF: Superieure UV-bestandheid, kleurenbehoud (20+ jaar).
-
PE: Kosteneffectieve, levendige kleuren.
-
Epoxy voor voedsel: Voldoet aan de FDA/EU-normen voor contact met levensmiddelen.
-
| Aantekening | Waarde |
| Naam van de producten | 2 mm epoxy gecoate aluminium spoel |
| Breedte | 800-2200 mm |
| Dikte | 0.1-2.0 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Gecoate |
| Temperatuur | O, H12, H14, H16, H18, H24, H26, H32, H34 enz. |
| Afwerking van het oppervlak | Verpakkingen |
| Dikte van de coating |
PVDF-verfcoating: ten minste 25um PE-verfcoating: niet minder dan 18um |
| verpakking | Standaard exportverpakking ((PVC + waterdicht papier + zeewaardige houten verpakking). |
| Laadhaven | Shanghai, Ningbo, Qingdao, Tianjin Port, enz. |
| Leveringstermijn | Binnen 30-45 dagen |
| Toepassing | Elektrische industrie, verpakkingsindustrie, bouwindustrie en nieuwe energie |
|
|
Belangrijkste voordelen:
| Voordeel | Gedetailleerde beschrijving |
| Voedselveiligheid | Niet giftig, geen uitloging van zware metalen, voldoet aan de wereldwijde voedselkwaliteitsnormen. |
| Corrosiebestendigheid | Weerstand tegen zure/alkaliene reinigingsmiddelen, oliën en vochtigheid, ideaal voor natte omgevingen. |
| Lichtgewicht en sterk | 1/3 van het gewicht van staal, maar toch duurzaam voor zware toepassingen. |
| Makkelijk schoon te maken | Een glad, niet-poreus oppervlak voorkomt bacteriële groei; compatibel met CIP-systemen. |
| Kostenefficiëntie | Lagere levenscycluskosten in vergelijking met roestvrij staal; verminderd energieverbruik in het vervoer. |
| Esthetische flexibiliteit | Persoonlijke kleuren (RAL/Pantone) en afwerkingen (matte/glansende) voor de uitlijning van de merken. |

- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC's om de kwaliteit van het product te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilig vervoer
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Product Highlights
0.105mm epoxy gecoate aluminium spoel legering: AA1100 (Al ≥99,0%, Fe ≤1,0%, Si ≤0,95%). Opties voor coating: PVDF: Superieure UV-bestandheid, kleurenbehoud (20+ jaar). PE: Kosteneffectieve, levendige kleuren. Epoxy voor voedsel: Voldoet aan de FDA/EU-normen voor contact met levensmiddelen. ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.