Warm gedompelde gegalvaniseerde stalen spoel 0,12-0,6 mm Z180 Zero Spangle HDGI spoel voor corrosiebestendigheid
Productdetails
| Productnaam:: | Hete Ondergedompelde Gi Staalrol 0.120.6mm Z180 Dx51d Zinkdeklaag Gegalvaniseerde Staalrol Nul Lover | Handelsmerk: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Breedte:: | Meer dan 50 mm tot 1010 mm (tolerantie -0/+3 mm) | Dikte:: | 0.12-6.00mm, of op vraag van de klant |
| Type of Coating:: | Warm gedompeld gegalvaniseerd staal ((HDGI) | Zinkdeklaag:: | 30-275g/m2 |
| Oppervlakstructuur:: | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrij (FS) | Pakket: | Waterdicht papier is de binnenverpakking, gegalvaniseerd staal of gecoate stalen plaat is de buitenv |
| Exportmarkt: | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, enz. | ||
| Markeren |
0.12-0.6 mm gegalvaniseerde stalen spoel,Z180 HDGI spoel,Zero Spangle Zink gecoate stalen spoel |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | ASTM A653 Z120 GI Plaat 1.0mm Spangle-vrij |
| Merk | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Breedte | Boven 50mm-1010mm (tolerantie -0/+3 mm) |
| Dikte | 0.12-6.00mm, of volgens klantvereiste |
| Type coating | Warmgedipt Verzinkt Staal (HDGI) |
| Zinklaag | 30-275g/m² |
| Oppervlaktestructuur | Normale spangle coating (NS), geminimaliseerde spangle coating (MS), spangle-vrij (FS) |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Standaard | ASTM, EN, JIS, GB |
| Kwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH series; of volgens klantvereiste |
| Dikte | 0.10-2mm (aanpasbaar) |
| Breedte | 600mm-1500mm (aanpasbaar) |
| Oppervlaktebehandeling | Passivering, Oliebehandeling, Lakafdichting, Fosfatering, Ong behandeld |
| Oppervlak | Reguliere spangle, geminimaliseerde spangle, helder |
| Spoelgewicht | 2-15 metrische ton per spoel |
| Toepassing | Structuurconstructie, staalroosters, gereedschappen |
- Eersteklas kwaliteit en concurrerende prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitgebreide after-sales service
- Elk productieproces gecontroleerd door kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor productbescherming
- Proefbestelling voltooid binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
Warmgedipt GI Staalplaat 0.12-0.6mm Z180 Dx51d Zinklaag Verzinkte Staalplaat Nul Spangle Productoverzicht Verzinkte plaat vervaardigd door middel van een continu warmverzinkproces, waarbij staalplaat in gesmolten zink wordt gedompeld om een beschermende zinklaag te creëren met uitstekende hechting ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.