0,1 mm 0,2 mm Aluminium Stalen Spoel 1050 1060 H18 Temper Gewalste Aluminium Spoel
Productdetails
| Product Name: | 0.1mm 0.2mm Aluminium spoel 1050 1060 1100 H14 H16 H18 Temperatuur | Standaard: | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
|---|---|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26; T4, T651Etc. | Categorie: | Austenitisch, ferritisch, martensitisch, duplex, koudgewalst, warmgewalst |
| Dikte: | 0,12-0,55 mm | Breedte: | 201250mm |
| Verpakking: | Standaard zeevaardig exportverpakking | ||
| Markeren |
0.1mmAluminum Steel Coil,1 mm Aluminium Stalen Spoel,0.2MM Aluminium Stalen Spoel |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | 0.1mm 0.2mm Aluminium spoel 1050 1060 1100 H14 H16 H18 Temperatuur |
| Standaard | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Temperatuur | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,;T4,T651Etc. |
| Categorie | Austenitisch, ferritisch, martensitisch, duplex, koudgewalst, warmgewalst |
| Dikte | 0.12-0.55 mm |
| Breedte | 20-1250 mm |
| Pakket | Standaard zeevaardig exportverpakking |
De0.1 mm 0.2 mm Aluminium spoel(klassen 1050, 1060, 1100 met H14, H16, H18) is een hoogwaardig materiaal dat de sterkte van staal combineert met de corrosiebestandheid en warmtereflectiviteit van aluminium,waardoor het ideaal is voor verschillende industriële toepassingen.
| Graad | 1060 Aluminium spoelplaat 3003 5052 5754 Aluminium spoelplaat Volledige aluminium spoel |
|---|---|
| Dikte | 0.2-8.0 |
| Breedte ((mm) | 20-2500 |
| Materiaalproces | CC EN DC |
| Oppervlakte | Vervaardiging, kleur gecoat ((PVDF& PE), stucco geïmprimeerd, helder polijst, anodiseren |
| Kwaliteitsnorm | ASTM B209, EN573-1 |
| MOQ | 1 ton |
| Betalingsvoorwaarden | TT OF LC op zicht |
| Leveringstermijn | Binnen 10-15 dagen na ontvangst van de storting |
Spanning gelijk, vlak, vrij van gebreken zoals olievlekken, rollen, golven, deuken, schrammen, etc. A+++ kwaliteit productieproces geslaagd SGS en BV inspectie.
Bouw, gebouw, decoratie, gordijnmuur, dakbedekking, malen, verlichting, scheepsbouw, vliegtuigen, olietank, vrachtwagencarrosserie, enz.
Standard paletten van hout die geschikt zijn voor uitvoer (ongeveer 2 ton/palet).
| Aluminiumklasse | Kenmerken en gemeenschappelijke modellen |
|---|---|
| 1000-serie | Industriële zuivere aluminium (1050, 1060, 1070, 1100) |
| De serie 2000 | Aluminium-koperlegeringen (2024 ((2A12), LY12, LY11, 2A11, 2A14 ((LD10), 2017, 2A17) |
| 3000-serie | Aluminium-manganese legeringen (3A21, 3003, 3103, 3004, 3005, 3105) |
| 4000-serie | Al-Si-legeringen (4A03, 4A11, 4A13, 4A17, 4004, 4032, 4043, 4043A, 4047, 4047A) |
| 5000-serie | Al-Mg-legeringen (5052, 5083, 5754, 5005, 5086, 5182) |
| 6000-serie | Aluminiummagnesium siliciumlegeringen (6063, 6061, 6060, 6351, 6070, 6181, 6082, 6A02) |
| 7000-serie | Aluminium, zink, magnesium en koperen legeringen (7075, 7A04, 7A09, 7A52, 7A05) |
| 8000-serie | Andere legeringen van aluminium, hoofdzakelijk gebruikt voor warmte-isolatie, aluminiumfolie, enz. (8011, 8069) |

Producthoogtepunten
0.1mm 0.2mm Aluminium spoel 1050 1060 1100 H14 H16 H18 Temperatuur Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam 0.1mm 0.2mm Aluminium spoel 1050 1060 1100 H14 H16 H18 Temperatuur Standaard JIS, ASTM, AS, EN, GB Temperatuur O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,;T4,T651Etc. Categorie Austenitisch, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.