Ev Aygıtları Galvanizli Çelik Rulo 50mm Dekorasyon Ppgl Çelik Bobin S350GD
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Ev aletleri dekorasyon reklamcılık ve sivil endüstriler için iyi korozyon direnci olan galvanizli çe | Ticari marka: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) | Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) | Çinko kaplama:: | 30-275 gr/m2 |
| Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) | Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p |
| İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. | ||
| Vurgulamak |
ev aletleri galvanizli çelik rulo,galvanizli çelik rulo 50mm,ppgl çelik rulo s350gd |
||
Ürün Tanımı
| Ürün adı | Ev aletleri için iyi korozyon direncine sahip galvanizli çelik bobinler dekorasyon reklam ve sivil endüstriler |
|---|---|
| Ticari marka | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S320GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z, |
| Genişlik | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) |
| Kalınlık | 0.12-6.00mm veya müşterinin gereksinimi |
| Kaplama türü | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) |
| Çinko kaplama | 30-275g/m2 |
| Yüzey yapısı | Normal spangle kaplama (NS), Minimize spangle kaplama (MS), pulsuz (FS) |
| Paketi | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac dış paketleme, yan koruma plakası, daha sonra yedi çelik kayışla veya müşterinin gereksinimine göre sarılmıştır. |
| İhracat piyasası | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. |
Galvanizli çelik bobin, taban malzemesi olarak çelik bobini kullanan ve sıcak dip galvanizleme veya elektrokaplama gibi işlemlerle yüzeyde bir çinko tabakası ile kaplanmış bir üründür. Bu çinko tabakası korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.
- Estetik:Galvanizli yüzey, görünüm kalitesini artıran parlak bir metalik dokuya sahiptir. Dekoratif desenler için kabartma veya baskı ile işlenebilir.
- Korozyon direnci:Çinko tabakası, çelik substratı su buharı ve toz maruziyetinden koruyan kurban bir anot görevi görür.
- İşleme Performansı:Ürün tasarımı gereksinimlerine göre kesilmesi, bükülmesi ve oluşturulması kolaydır.
- İnşaat Sektörü:Yaygın olarak sivil binaların çatıları ve duvarları için kullanılır.
- Makine Üretimi:Makine ürün kabukları için mükemmel koruma sağlar.
| Ürün adı | Galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Standart | ASTM, EN, JIS, GB |
| Seviye | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH Serisi; veya müşterinin gereksinimi |
| Kalınlık | 0.10-2mm (özelleştirilebilir) |
| Genişlik | 600mm-1500mm (özelleştirilebilir) |
| Yüzey tedavisi | Pasivasyon, yağlama, lake sızdırmazlık, fosfat, tedavi edilmemiş |
| Yüzey | Normal spangle, en az |
| Bobin ağırlığı | Bobin başına 2-15 metrik ton |
| Başvuru | Yapı yapısı, çelik ızgara, araçlar |
C: Şirketimiz, paslanmaz çelik plaka/boru/bobin/yuvarlak çubukların yanı sıra alüminyum plaka/boru/bobin/çubuk üreticisidir.
- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Kalite kontrolü ile kontrol edilen her işlem
- Profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde deneme siparişi tamamlanması
- Talep üzerine örnekler mevcuttur
A: Ödeme ≤1000USD:% 100 önceden. Ödeme ≥1000USD:% 30 T/T Önceden, BL kopyasına göre bakiye veya görüşte LC.
C: Fiyatımız çok rekabetçi çünkü biz bir fabrikayız. Belirli bir fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçin.
A: Teslimat süresi ürüne göre, genellikle kalite standartlarını sağlarken depozito aldıktan sonraki 5 gün içinde değişir.
Ürün Özellikleri
İyi korozyon direncine sahip galvanizli çelik bobinler Ev aletleri için iyi korozyon direncine sahip galvanizli çelik bobinler dekorasyon reklam ve sivil endüstriler Ürün özellikleri Ürün adı Ev aletleri için iyi korozyon direncine sahip galvanizli çelik bobinler dekorasyon reklam ve sivil end...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.