Οικιακές συσκευές Ζυγισμένο χαλύβδινο ρολό 50mm Διακόσμηση Ppgl Ατσάλινη τροχιά S350GD
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ζυγισμένα στυλ με καλή αντοχή στη διάβρωση για οικιακές συσκευές διακόσμησης διαφήμισης και πολιτικώ | Εμπορικό σήμα: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Πλάτος:: | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) | Δάχος:: | 0.126.00mm, ή απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης:: | Χάλυβας θερμής έλξης (HDGI) | Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | 30-275g/m2 |
| Δομή επιφάνειας:: | Κανονική επικάλυψη spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη spangle (MS), χωρίς spangle (FS) | Πακέτο: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι η εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρ |
| Αγορά εξαγωγής: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. | ||
| Επισημαίνω |
Εργαλεία κυλίνδρων από γαλβανισμένο χάλυβα,Ζυγισμένο χαλύβδινο ρολό 50 mm,ppgl ατσάλινη τροχιά s350gd |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγισμένα σίδερα με καλή αντοχή στη διάβρωση για οικιακές συσκευές διακόσμηση διαφήμιση και πολιτικές βιομηχανίες |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων |
| Διάμετρο | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) |
| Δάχος | 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης | Χάλυβας από ζεστό υδροχλωρίδιο (HDGI) |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Κανονική επικάλυψη σπαγκλ (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη σπαγκλ (MS), χωρίς σπαγκλ (FS) |
| Πακέτο | Υδατοασφαλές χαρτί είναι εσωτερική συσκευασία, τσιμεντωμένο χάλυβα ή επικαλυμμένο χαλύβδινο φύλλο είναι εξωτερική συσκευασία, πλάτη πλευρικής προστασίας, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά ιμάντα χάλυβα, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Αγορά εξαγωγής | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. |
Το γαλβανισμένο σίδηρο είναι ένα προϊόν που χρησιμοποιεί σίδηρο ως βασικό υλικό και επικαλύπτεται με στρώμα ψευδαργύρου στην επιφάνεια μέσω διεργασιών όπως η ζεστή γαλβάνωση ή η ηλεκτροπληρωμή.Αυτό το στρώμα ψευδαργύρου παρέχει εξαιρετική προστασία από τη διάβρωση.
- Η αισθητική:Η γαλβανισμένη επιφάνεια έχει μια φωτεινή μεταλλική υφή που ενισχύει την ποιότητα εμφάνισης.
- Αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα ψευδαργύρου λειτουργεί ως θυσιαστική άνοδος, προστατεύοντας το ατσάλινο υπόστρωμα από την έκθεση σε υδρατμούς και σκόνη.
- Απόδοση επεξεργασίας:Εύκολο σε κοπή, κάμψη και σχήμα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σχεδιασμού του προϊόντος.
- Βιομηχανία κατασκευών:Συνήθως χρησιμοποιείται για στέγες και τοίχους πολιτικών κτιρίων.
- Κατασκευή μηχανών:Παρέχει εξαιρετική προστασία για τα περιβλήματα των προϊόντων μηχανών.
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | ΑΣTM, EN, JIS, GB |
| Αξία | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD· σειρά SGCC, SGHC, SGCH· ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Δάχος | 0.10-2mm (προσαρμόζεται) |
| Διάμετρο | 600-1500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικοποίηση, λιπαντισμός, σφραγίζοντας με λάχανο, φωσφορίωση, μη επεξεργασμένη |
| Επιφάνεια | Κανονικό σπαγκλά, ελαχιστοποιημένο σπαγκλά, φωτεινό |
| Βάρος της τροχιάς | 2-15 μετρικοί τόνοι ανά τροχό |
| Εφαρμογή | Κατασκευή δομών, σχάρες από χάλυβα, εργαλεία |
Α: Η εταιρεία μας είναι επαγγελματίας κατασκευαστής πλάκας/σωλήνα/τροχιάς/γυροειδών ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα, καθώς και πλάκας/σωλήνα/τροχιά/ράβδος από αλουμίνιο.
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από τον έλεγχο ποιότητας
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας
- Ολοκλήρωση της δοκιμαστικής παραγγελίας εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Α: Πληρωμή ≤1000USD: 100% προκαταβολικά. Πληρωμή ≥1000USD: 30% T/T προκαταβολικά, υπόλοιπο με βάση αντίγραφο BL ή LC κατά την εμφάνιση.
Α: Η τιμή μας είναι πολύ ανταγωνιστική επειδή είμαστε εργοστάσιο. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για συγκεκριμένες τιμές.
Α: Ο χρόνος παράδοσης ποικίλλει ανάλογα με το προϊόν, συνήθως εντός 5 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης, διασφαλίζοντας παράλληλα τα πρότυπα ποιότητας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ζυγισμένα σίδηρα με καλή αντοχή στη διάβρωση Ζυγισμένα σίδερα με καλή αντοχή στη διάβρωση για οικιακές συσκευές διακόσμηση διαφήμιση και πολιτικές βιομηχανίες Χαρακτηριστικά του προϊόντος Ονομασία του προϊόντος Ζυγισμένα σίδερα με καλή αντοχή στη διάβρωση για οικιακές συσκευές διακόσμηση διαφήμιση κ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.