Tempered Bright Electrolytic Sheet Tin Metal SPCC Paketleme İçin Tinplate
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Dayanıklı ambalaj için temperli parlak elektrolitik kalay. | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Şekil:: | Kare, Dikdörtgen şekli |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
Kalınlaştırılmış Parlak teneke metal levha,Elektrolitik teneke metal tabakası SPCC,Ambalaj için elektrolitik teneke levha |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Malzeme | SPCC, MR |
| Yüzey Dönüşümü | B (parlak), R (taş), S (gümüş) |
| Kullanımı | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutular |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Şekli | Kare, dikdörtgen |
| Standart | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
- Korozyona direnci:Teneke katmanı altta yatan çelikleri pastan ve kimyasal reaksiyonlardan korur.
- Güç ve şekillendirilebilirlik:Yapısal bütünlüğünü kaybetmeden çeşitli kaplara dönüştürülebilir.
- Bariyer Koruması:Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmamasını önler.
- Geri dönüştürülebilirlik:Kalitesini kaybetmeden %100 geri dönüştürülebilir, sürdürülebilirlik çabalarını destekler.
- Estetik çekiciliği:Parlak yüzey yüksek kaliteli baskı ve markalama için olanak sağlar.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özel veya sarmal |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Bitir. | Taş, Parlak, Altın Laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kaplar |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için her süreç QC tarafından kontrol edilir.
- Güvenli nakliye için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- İsteğe bağlı olarak numuneler
Ürün Özellikleri
Dayanıklı ambalajlar için kalınlaştırılmış parlak elektrolitik teneke levha Ürün Özellikleri Özellik Değer Malzeme SPCC, MR Yüzey Dönüşümü B (parlak), R (taş), S (gümüş) Kullanımı Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutular Kalınlığı 0.15-0.50mm Şekli Kare, dikdörtgen ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.