Ανοπτημένο Φωτεινό Ηλεκτρολυτικό Λευκοσίδηρο SPCC για Συσκευασία
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ανθεκτικός, Φωτεινός, Ηλεκτρολυτικός Λευκοσίδηρος για Ανθεκτικές Συσκευασίες | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σχήμα:: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Ανοπτημένο Φωτεινό λευκοσίδηρο,Ηλεκτρολυτικός λευκοσίδηρος SPCC,Ηλεκτρολυτικός Λευκοσίδηρος για Συσκευασία |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | SPCC, MR |
| Τελεία επιφάνειας | Β (Λάμψη), Ρ (Λάθος), Σ (Ασημένιο) |
| Χρήση | Μεταλλικές συσκευασίες, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες μεταλλίου |
| Δάχος | 0.15-0.50mm |
| Σχήμα | Τετράγωνο, ορθογώνιο |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Σκληρότητα | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
- Αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα τσιμέντου προστατεύει το υποκείμενο χάλυβα από τη σκουριά και τις χημικές αντιδράσεις.
- Δυνατότητα και διαμόρφωση:Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάνει τη δομική ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμού:Αποτρέπει το οξυγόνο και την υγρασία από το να χαλάσουν τα τρόφιμα και τα ποτά.
- Ανακυκλωσιμότητα:100% ανακυκλώσιμο χωρίς απώλεια ποιότητας, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Η αισθητική έκκληση:Η γυαλιστερή επιφάνεια επιτρέπει υψηλής ποιότητας εκτύπωση και επωνυμία.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα ή σε κυλίνδρους |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από την QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ηλεκτρολυτική κασσίτερα για ανθεκτικές συσκευασίες Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Υλικό SPCC, MR Τελεία επιφάνειας Β (Λάμψη), Ρ (Λάθος), Σ (Ασημένιο) Χρήση Μεταλλικές συσκευασίες, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες μεταλλίου Δάχος 0.15-0.50mm Σχήμα Τετράγωνο, ορθογώνιο Τύπος Δ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.