Elektrolitik Kalay Kaplı Çelik Sac MR T4 Kutu İmalatı 0.15mm - 0.5mm Elektro Kalay Kaplama
Product Details
| Ürün Adı:: | Elektrolitik Tinplate Çelik Sac MR T4 CAN ÜRETİMİ İÇİN 0.15 mm-0.5mm | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Şekil:: | Kare, Dikdörtgen şekli |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
elektrolitik kalay kaplı çelik sac,kalay kaplı çelik sac mr,0.5mm elektro kalay kaplama |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Teneke Kutu İmalatı için Elektrolitik Teneke Çelik Sac MR T4 0.15mm-0.5mm |
| Malzeme | SPCC, MR |
| Yüzey İşlemi | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) |
| Kullanım Alanları | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke Kutu Teneke Kutu |
| Kalınlık | 0.15-0.50mm |
| Şekil | Kare, Dikdörtgen Şekil |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
Teneke Kutu İmalatı için Elektrolitik Teneke Çelik Sac MR T4 0.15mm-0.5mm
Teneke ambalaj için tercih edilen bir malzeme olmasını sağlayan çeşitli benzersiz özellikler sunar:
- Korozyon Direnci: Kalay tabakası, alttaki çeliği paslanmaya ve kimyasal reaksiyonlara karşı korur.
- Mukavemet ve Şekillendirilebilirlik: Yapısal bütünlüğünü kaybetmeden çeşitli kaplara şekillendirilebilir.
- Bariyer Koruması: Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmasını engeller.
- Geri Dönüşüm: Teneke, kalitesini kaybetmeden %100 geri dönüştürülebilir, sürdürülebilirlik çabalarını destekler.
- Estetik Çekicilik: Parlak yüzeyi, yüksek kaliteli baskı ve markalaşmaya olanak tanır.
Bu avantajlar, tenekeyi gıda, kozmetik ve kimyasallar gibi endüstrilerde vazgeçilmez hale getirir.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri ihtiyacına göre veya rulo |
| Sertlik | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Kalay kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Kaplama | Taş, Parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
(1) Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
(2) Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
(3) Her ürünün kalitesini garanti eden sorumlu QC tarafından her işlem kontrol edilecektir
(4) Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
(5) Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
(6) İhtiyaçlarınıza göre numuneler sağlanabilir
Product Highlights
Elektrolitik Kalay Kaplı Çelik Sac MR T4 Teneke Kutu İmalatı 0.15mm - 0.5mm Elektro Kalay Kaplama Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Teneke Kutu İmalatı için Elektrolitik Teneke Çelik Sac MR T4 0.15mm-0.5mm Malzeme SPCC, MR Yüzey İşlemi B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) Kullanım Alanları Metal Ambalaj, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0...
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Başvuru Domates salçası kutuları, meyve kutuları...
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18 mm - 0.8 mm Konserve için kaplamamış çelik teneke plaka
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı Metal ...
0.2mm - 0.8mm Elektrolitik Teneke Plağı Aerosol Kutuları İçin Elektrolitik Teneke Ön Kaplama Çelik
Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Kalınlık 0...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.