Blacha stalowa elektrolitycznie ocynowana MR T4 do produkcji puszek 0,15 mm - 0,5 mm, cynowanie elektrolityczne
Product Details
| Nazwa produktu:: | Elektrolityczna arkusz stalowy MR T4 dla produkcji 0,15 mm-0,5 mm | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kształt:: | Kwadratowy, prostokątny kształt |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
blacha stalowa elektrolitycznie ocynowana,blacha stalowa ocynowana mr,cynowanie elektrolityczne 0 |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płytka stalowa MR T4 do produkcji puszek 0,15 mm-0,5 mm |
| Materiał | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Użycie | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Gęstość | 00,15-0,50 mm |
| Kształt | Kwadrat, prostokąt |
| Standardowy | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
Płytka stalowa MR T4 do produkcji puszek 0,15 mm-0,5 mm
Płytka cynowaposiada kilka unikalnych właściwości, które czynią go preferowanym materiałem do opakowań:
- Odporność na korozję: Warstwa cyny chroni podłoże stali przed rdzą i reakcjami chemicznymi.
- Siła i łatwość kształtowania: Można go ukształtować w różne pojemniki bez utraty integralności konstrukcyjnej.
- Ochrona barierowa: Zapobiega niszczeniu pokarmów i napojów przez tlen i wilgoć.
- Możliwość recyklingu: Płytka jest w 100% podlega recyklingowi bez utraty jakości, co wspiera działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.
- Aptyk estetyczny: Jego błyszcząca powierzchnia umożliwia wysokiej jakości drukowanie i znakowanie.
Te zalety sprawiają, że płytka stalowa jest niezbędna w takich gałęziach przemysłu, jak żywność, kosmetyki i chemikalia.
| Gęstość | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub cewki |
| Twardość | T1, T2, T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Pozostałe | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standardowy | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Skończ. | Kamień, jasny, złoty lakierowany |
| Zastosowanie | Pudełka chemiczne, puszki spożywcze, puszki herbatne i wszelkie inne puszki |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
(1) Doskonała jakość i rozsądna cena
(2) Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
(3) Każdy proces będzie kontrolowany przez odpowiedzialny system kontroli jakości, który zapewnia jakość każdego produktu
(4) Profesjonalne zespoły pakowania, które dbają o bezpieczeństwo każdego opakowania
(5) Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu jednego tygodnia
(6) Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Product Highlights
Elektrolityczne blachy stalowe powlekane cynowym MR T4 Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Płytka stalowa MR T4 do produkcji puszek 0,15 mm-0,5 mm Materiał SPCC, MR Wykończenie powierzchni B (Bright) R (Stone) S (Silver) Użycie Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Tworzywo MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany Powierzchnia Jasny, kamień, ...
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Materiał MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Powierzchnia 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie Zastosowanie Pudełka z pasty pomidorowej, puszki ...
Płytka z cyny elektrolitycznej klasy spożywczej 0,18 mm - 0,8 mm dla puszek
Elektrolityczna płyta cynowa klasy spożywczej 0,18 mm-0,8 mm dla puszek Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Elektrolityczna płyta cynowa klasy spożywczej 0,18 mm-0,8 mm dla puszek Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowane Wykończenie powierzchni B (jasny...
0.2 mm do 0,8 mm Elektrolityczna płytka cynowa Elektrolityczna stalowa precynowa dla puszek aerozołowych
0,2 mm-0,8 mm elektrolityczna płyta cynowa dla puszek aerozolowych Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 0,2 mm-0,8 mm elektrolityczna płyta cynowa dla puszek aerozolowych Tworzywo Spcc, Mr. Wykończenie powierzchni B (jasny) r (kamień) s (srebrny) Używać Metalowe opakowanie, puszki z ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.